Gücünüzü x5 Katlayın
En Önemli 5 Özelliği 5 Kat Büyütün!
Süper Fiyat
+0 ,39
Sınırsız Pro SSD
Platform Tercihiniz?
Lütfen Web Sitenizi Barındırmak İstediğiniz Platformu Seçin*
*Bu seçimi dilediğiniz zaman tekrar değiştirebilirsiniz.
Linux
Windows

WordPress Hosting Nedir?

WordPress hosting, özel olarak yapılandırılan sunucularda en iyi WordPress deneyimi sunmak için kurgulanmış, yüksek performanslı ve güvenli barındırma çözümüdür. WordPress için gerekli ek güvenlik, hız ve kolay yönetim optimizasyonları ile maksimum verimlilik sağlar. Tamamen WordPress kullanıcıları için geliştirilen Natro JetPress teknolojisi, yoğun trafik altında dahi en yüksek hızı sunar. Tamamen Natro tarafından geliştirilen Türkçe JetPress kontrol paneli ile WordPress sitelerinizi tek noktadan kolayca yönetebilirsiniz.

Tüm Paketlerde Sunulan Ortak Özellikler
JetPress teknolojisinin kolay kullanım ve tam kontrol sunan özellikleri
WordPress İşlem Geçmişi
Ücretsiz Günlük Yedek
JetPress yedekleme altyapısı ile her gün WordPress siteniz, tüm dosya ve içerikleri ile birlikte otomatik yedeklenir. 7 günlük yedekler arasından dilediğinize tek tıkla yedekten geri dönebilirsiniz.
Güvenlik Optimizasyonları
Test Ortamı (Staging)
JetPress altyapısının sunduğu Test Ortamı (Staging) özelliğini kullanarak, tek tıkla sitenizin birebir kopyasını oluşturun ve kopyası üzerinde dilediğiniz geliştirme, düzenleme ve değişiklikleri gerçekleştirin.
Web sitesi parola
Otomatik Güncelleme
Siteniz, yayınlanan yeni WordPress sürümlerine otomatik olarak güncellenir. Dilerseniz tercihlerinize göre otomatik tema ve eklenti güncellemeleri de sizin yerinize otomatik olarak gerçekleştirilsin.
Şifre Yönetimi
Lightspeed & LS Cache
Yüksek performans sunan Litespeed & LS Cache teknolojisi kullanan WordPress hosting altyapısı, daha düşük kaynak tüketimi sağlayan ön bellekleme teknolojisi ile sitenize yüksek hızda erişim sağlayın.
WordPress Eklentileri
Anlık Güvenlik Taraması
WordPress Hosting altyapılı siteleriniz, JetPress teknolojisinin otomatik olarak gerçekleştirdiği gerçek zamanlı güvenlik taraması ile zararlı dosyalara karşı her zaman koruma altında kalsın.
Otomatik Güncelleme
Düzenli Güvenlik Önerileri
JetPress altyapısının sunduğu düzenli güvenlik önerilerini uygulayarak, sitenize güvenlik optimizasyonu yapın, dilediğiniz zaman yaptığınız tüm değişiklikleri tek tıkla kolayca geri alın.
JetPress Teknolojisini Keşfedin
En Hızlı WordPress Deneyimi Sunan Benzersiz JetPress Teknolojisi
En hızlı WordPress deneyimi sunan benzersiz JetPress teknolojisi ile jet hızında web siteleri.
Tamamı %100 SSD Disk ile yapılandırılmış güçlü sunucu altyapısı, 4 kata kadar daha yüksek performans sağlayarak, yüksek hızlı sayfa yüklemesi ve ziyaretçilerinizin web sitenize jet hızında ulaşmasını sağlar. Tüm WordPress hosting sunucuları Natro İstanbul veri merkezinde barındırılır.
Üstün Önbellekleme Teknolojisi
Gelişmiş önbellekleme altyapısı, yoğun trafik altında dahi WordPress sitenize yüksek hızda erişim sağlanmasına ve sayfalarınızın çok hızlı yüklenmesini sağlar.

OPcache (Object Caching) yapılandırması ile PHP dosyaları her sayfa yüklemesinde yeniden sorgulanmaz. Bu sayede diskten yapılan sorgulama işlemlerinde site yoğunluğuna göre %95’e varan bir performans artışı sağlanır.
Ultra Hızlı Network Omurgası
Yüksek kapasiteli network ve yedekli fiber altyapısı sayesinde, Türkiye içerisinde web sitelerinize 15 milisaniye ortalama yanıt süresi ile yüksek hızlı erişim imkanı sunar.
Kolay Yönetim
Tek tıkla WordPress kurmak ve dakikalar içerisinde düzenleyerek yayınlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı.
WordPress sitenizi kimseye ihtiyaç duymadan tek tıkla kurun, özel geliştirilen JetPress yönetim arayüzü ile tüm sitelerinizi tek noktadan yönetin ve
güncelleyin.
JetPress Kontrol Paneli
Natro yazılım mühendisleri tarafından özel olarak geliştirilen Türkçe JetPress Kontrol Paneli ile tüm WordPress Hosting altyapılı sitelerinizi tek noktadan görüntüleyin, düzenli güncelleme bildirimlerini alın ve hiçbir teknik ayrıntıyla uğraşmadan tüm sitelerinizi kolayca yönetin!

JetPress kontrol paneli üzerinde tek noktadan, WordPress WP-Admin, FTP ve MySQL veritabanı şifrelerininin tümünü tek bir işlem ile kolayca sıfırlayın.
Tüm sitelerinizin tema ve eklenti yönetimi işlemlerini tek ekrandan kolayca gerçekleştirebilirsiniz. WordPress tema galerisi ve 54.000'den fazla eklenti içeren havuzda arama yapabilir, dilediğiniz eklentiyi tek tıkla kurabilir, mevcut tema ve eklentilerinizi güncelleyebilir, kolaylıkla yönetebilirsiniz.
Test Ortamı
Test ortamı (staging) ile çalışmalarınızı, sitenizi riske atmadan kopyası üzerinde gerçekleştirin, tek tıkla senkronize edin.
Güvenli Altyapı
Zararlı dosya taraması ve gerçek zamanlı koruma teknolojisi ile Wordpress web siteniz her zaman güvende.
WordPress siteleriniz 7 gün 24 saat izlenir, zararlı dosya taraması ve gerçek zamanlı güvenlik taraması ile her zaman koruma altında kalır. JetPress'in önerdiği güvenlik optimizasyonu önerilerini sadece seçim yaparak kolayca gerçekleştirebilir, dilediğiniz zaman gerçekleştirilen işlemleri tek tıkla geri alabilirsiniz.
Eklenti Kara Listesi
WordPress ile ilgili güvenlik açıkları ve ortaya çıkan zaafiyetler sizin için takip edilir, sitenize zarar verebilecek eklentiler tespit edilerek kara listeye alınır. Böylece siteniz ve içerikleriniz, eklenti kaynaklı meydana gelebilecek saldırılara karşı her zaman koruma altında kalır.
Her Zaman Güncel WordPress
WordPress sitenizi her zaman güncel tutmak, sitenizin korunması için en önemli önlemlerden biridir. JetPress otomatik güncellemeler ile siteniz, yayınlanan yeni WordPress sürümlerine otomatik olarak güncellenir. Sizin tercihlerinize bağlı olarak WordPress, Tema ve Eklenti güncellemeleri de sizin yerinize otomatik olarak gerçekleştirilir.
İşlem Geçmişi ve Parola Koruması
Gelişmiş JetPress kontrol panelinden WordPress web siteniz üzerinde yapılan tüm işlemlere ait değişiklik ve işlem geçmişinin listelendiği (Log) rapora ulaşın. Şifre koruma özelliği ile sitenize parola kısıtlaması ekleyin, böylece yalnızca şifreye sahip kullanıcıların WordPress sitenizi ve içeriklerinizi görüntülemesini sağlayın.
JetPress Yönetim Arayüzünün Kolaylığını Keşfedin
WordPress sitesi oluşturmanın ve JetPress altyapısının sunduğu zengin araçlar ile yönetmenin ne kadar kolay olduğunu keşfedin.

Üstün JetPress Yönetim Özellikleri

WordPres yönetimi için harika araçlar

JetPress'in sunuğu gelişmiş yönetim araçları nelerdir?

Sitenizin arama motoru görünürlüğünü kolayca açıp kapatabilir, tek tıkla bakım moduna alabilir, dilerseniz hata ayıklama modunu aktif ederek, sitenizi her ziyaret ettiğinizde meydana gelen hatalar ile ilgili eş zamanlı olarak bilgilendirilirsiniz.

Sitenizin mevcut WordPress versiyonunu ve SSL Sertifikası Aktif / Pasif durumunu görüntüleyebilir, dilerseniz yeni bir ssl sertifikası edinerek, kurulum gerçekleştirilmesini talep edebilirsiniz. Tek tıkla WP-Admin, FTP ve MySQL Veritabanı şifrelerini sıfırlayarak, e-posta adresinize gönderebilirsiniz.

Otomatik Yedekleme nasıl çalışır, neleri yedekler?

JetPress yedekleme altyapısı ile her gün WordPress siteniz, tüm dosya ve içerikleri ile birlikte otomatik yedeklenir. Yönetim arayüzünde geçmiş 7 günlük otomatik yedeğinize ulaşabilir, dilediğiniz tarihte alınan yedeği seçerek tek tıkla yedekten geri dönebilirsiniz. Her gün 7 gün önce alınan en eski yedek otomatik silinir ve yerine yeni günün yedeği eklenir.

Gün içerisinde yapacağınız çalışmalar ve düzenlemeler öncesi sitenizi güven altına almak için her gün otomatik alınan yedekler dışında dilerseniz siz de sitenizin yedeğini tek tıkla, manuel olarak alabilirsiniz.

Test Ortamı (Staging) nedir, nasıl çalışır?

JetPress altyapısının sunduğu Test Ortamı (Staging) özelliğini kullanarak tek tıkla sitenizin birebir kopyasını oluşturun. Böylece yayında ve ziyarete açık olan sitenizi riske atmadan, kopyası üzerinde dilediğiniz geliştirme, düzenleme ve değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz. Kopyası oluşturulmuş siteniz arama motorları tarafından görünür değildir ve indekslenmez. Sitenize, özel oluşturulmuş test ortamı URL adresi üzerinden erişebilir, sayfaları ve içerikleri görüntüleyebilirsiniz.
Test ortamı (staging) üzerinde yaptığınız değişiklikleri ve düzenlemeleri, stabilitesinden emin olduktan sonra tek tıkla yayında olan siteniz üzerine aktarabilirsiniz. Böylece WordPress siteniz, tüm yenileme, düzenleme ve geliştirme süreçlerinde erişime kapalı kalmadan, yayınına güvenle devam eder.

Otomatik güncelleme nasıl çalışır?

WordPress sitenizi her zaman güncel tutmak, sitenizin korunması için en önemli önlemlerden biridir. JetPress otomatik güncellemeler ile siteniz, yayınlanan yeni WordPress sürümlerine otomatik olarak güncellenir. Sizin tercihlerinize bağlı olarak WordPress, Tema ve Eklenti güncellemeleri de sizin yerinize otomatik olarak gerçekleştirilir.

En İyi WordPress Hosting Desteği

WordPress ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz her an dilediğiniz kanaldan destek alabilir veya detaylı teknik anlatımlara ve yardım içeriklerine ulaşabilirsiniz.

WordPress Özel
Destek Ekibi

Telefon Destek
0212 213 1 213

Gelişmiş Bilgi
Bankası

Natro TV /
Video Kılavuz

WordPress ile İlgili Güncel İçerikler

WordPress, WordPress yönetimi ve kontrol panelleri ile ilgili içerikler, faydalı araçlar ve resimli teknik anlatımlar

Başlamaya Hazır mısınız?

Natro JetPress teknolojisi ile kolayca sitenizi oluşturmak ve en hızlı WordPress deneyimini yaşamak için şimdi başlayın.

Sıkça Sorulan Sorular

WordPres hosting ve JetPress kontrol paneli ile ilgili sıkça sorulan sorular

WordPress Hosting Nedir, Nasıl Çalışır?

Natro WordPress Hosting paketleri ile kimseye ihtiyaç duymadan kolayca web sitenizi yayınlayabilir, JetPress Panel ile tek noktadan yönetebilirsiniz. WordPress web siteleri için özel olarak kurgulanan ve optimize edilen yüksek performanslı sunucularda siteniz, yüksek hızda ve güvenle çalışır. WordPress Hosting ile ilgili detaylı bilgilere buradaki blog yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Web Hosting ile WordPress Hosting Arasındaki Farklar Nelerdir?

JetPress Kontrol Paneli Nedir?

WordPress Hosting Hizmetinde cPanel ve Plesk Panel Kullanılabiliyor mu?

Kimler WordPress Hosting Tercih Edebilir?

En Hızlı WordPress Hosting Nasıl Seçilir ve Hangi Özelliklere Dikkat Edilmelidir?

WordPress Hosting Kurulumu için Teknik Bilgi Gerekli mi?

WordPress Hosting ile Site Kurma İşlemi Nasıl Yapılır?

Hangi WordPress Sürümü ile Kurulum Yapılıyor?

Ücretsiz WordPress Temaları Yüklenebilir mi?

Mevcut WordPress Sitemi Natro’ya Nasıl Taşırım?

WordPress Hosting ile Site Haritası Nasıl Oluşturulur?

Çerezler Hakkında Bilgilendirme Alışveriş deneyiminizi geliştirmek ve hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasal mevzuata uygun çerezler kullanılır. Natro’yu kullanarak bu çerezleri kabul etmiş olursunuz.