Hosting Performansınızı x5’e Katlayın!
Başlangıç Paketinizde, 5 Özelliğe, 5 Kat Daha Fazla Performans Ekleyin
Hosting Performansınızı X5'e Katlayın.
Süper Fiyat
+0 ,39
farkla
Sınırsız Pro SSD
Platform Tercihiniz?
Lütfen Web Sitenizi Barındırmak İstediğiniz Platformu Seçin*
*Bu seçimi dilediğiniz zaman tekrar değiştirebilirsiniz.
Linux
Windows
Şimdi .COM Domain Yalnızca 7.99$ | Kupon Yok - Sınır Yok Hemen Kaydet

Siteme Nasıl Eklenti Yükleyebilirim?

WordPress yönetici panelinde bulunan eklenti galerisi üzerinden yüklemek istediğiniz eklentinin ismini sorgulayıp aktif edebilirsiniz veya bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz “.zip” formatındaki arşiv dosyasını, WP-Admin > Eklentiler > Yeni Ekle > Eklenti Yükle yolunu izleyerek yükleyebilirsiniz. Sonrasında ilgili eklentiyi Etkinleştirmeyi unutmayın.

 

WordPress tabanlı web sitenizin performansını ve güvenliğini maksimum seviyede tutmak için bazı eklentiler yükleme ve kullanım sırasında filtrelenmektedir. Filtreleme işlemi, Natro WordPress hosting hizmeti içerisinde mevcut olan özelliklerin (örn. Önbellekleme, 'cache') tekrarından kaçınmak ya da bu eklentilerin WordPress tabanlı web sitelerinin barındırıldığı sunucular üzerinde oluşturabileceği güvenlik açıkları ve performans kayıplarını engellemek amacıyla yapılmıştır.

 

Bu nedenle ilgili eklentiler WordPress yönetici panelinde bulunan eklenti galerisi üzerinden veya upload (Eklenti Yükle) yolu ile aktif edilememektedir. Bu eklentilerin tam listesine buradan ulaşabilirsiniz.