Etkili 10 Sosyal Medya Aracı


A team of people work creatively together building giant digital tablets, like skyscrapers, and creating the content. Other people download this content on their mobile devices. Horizontal composition.

Çalışmalarınızı, kampanyalarınızı, markanızı veya kendinizi sosyal medyada duyurmak için çeşitli çalışmalar yapmanız gerekmektedir. Bu yazıda, bu çalışmalar için kullanabileceğiniz en iyi 10 sosyal medya aracını tanıyoruz.

1.CoShedule

Sosyal medya platformlarında yapacağınız paylaşımlarınız için bir yönetim aracıdır. Sürükle-bırak şeklinde çalışan takvimi ve yaptığınız değişikliklerin tüm sosyal medya hesaplarınızda paralel olarak güncellenmesi, büyük kolaylık sağlayan özelliklerinden birisi. Ayrıca WordPress ile kolayca entegre edebileceğiniz bir de eklentisi bulunmaktadır.

http://coschedule.com


Emin Doğu
Natro Hosting bünyesinde görev yapmakta olan Emin Doğu, Hosting Dergi, Hosting TV gibi projelerin Genel Yayın Yönetmenliğini yürütmektedir.

12 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Slideshare, buffer, bit.ly sıkça kullandığım siteler. Hepsinin kendine göre faydaları var. Daha güzel hale getirirler inşallah.