Hosting Performansınızı x5’e Katlayın!
Başlangıç Paketinizde, 5 Özelliğe, 5 Kat Daha Fazla Performans Ekleyin
Hosting Performansınızı X5'e Katlayın.
Süper Fiyat
+0 ,39
farkla
Sınırsız Pro SSD
Platform Tercihiniz?
Lütfen Web Sitenizi Barındırmak İstediğiniz Platformu Seçin*
*Bu seçimi dilediğiniz zaman tekrar değiştirebilirsiniz.
Linux
Windows

Neden Posta Arşivi?

Orta Ölçekli Bir İşletmenin 6 Yıllık E-Posta Trafiğini Tek Bir Hesapta Arşivleyebilirsiniz!

Her Zaman, Bir Yedeğiniz Olacak !

Kullanıcılarınız bir iletiyi yanlışlıkla ya da kasten silse bile, bir kopyasını her zaman posta arşivinizde bulabilirsiniz.

E-Postalarınız Daima Güvende!

Bilgisayarınız / tabletiniz / cep telefonunuz çalınırsa, kaybolursa veya bozulursa iletilerinizi asla kaybetmezsiniz.

Kurumsal Hafızanız Garanti Altında!

Aylar önce işten ayrılan personelinizin hesabı silinmiş olsa bile, detaylı arama özelliği ile tüm yazışmalara ulaşabilirsiniz.

Verimli Yedekleme!

İletiler tekilleştirilerek arşivlenir.
Her kullanıcı hesabının ayrı ayrı yedeklenmesine göre, büyük verimlilik sağlanır.

Sınırsız Kullanıcı Oluşturun

Tüm arşiv üzerinde, sizin belirlediğiniz kurallara göre araştırma yapabilecek sınırsız sayıda kullanıcı oluşturabilirsiniz.

Gelişmiş Arama Özellikleri

Gelişmiş filtreler ve çoklu arama ekranlarıyla, yüzbinlerce gönderi arasından aradığınıza kolayca ulaşabilirsiniz.

E-Posta Arşivinin Üstün Özellikleri

Tüm Yazışmaları Tek Noktadan İzleyin, E-Postalarınızı Güvenle Arşivleyin!

Tek Noktadan Tüm Trafiği Kontrol Etme

Alan adınıza bağlı tüm e-posta hesaplarına gelen ve giden iletileri anlık olarak güvenli bir biçimde yedekleyebilir ve dilediğiniz zaman tek bir noktadan tüm iletileri görüntüleyebilirsiniz.

Kaynağında Arşivleme

Tüm iletiler sunucular tarafından arşivlenir. Kullanıcılarınızın bilgisayarlarına herhangi bir program kurmaya ya da hesaplarında bir ayar yapmaya gerek kalmaz. Arşivleme, hesabınız açıldıktan hemen sonra başlar.

Kurumsal Hafıza

E-posta hesabının kapatılmasına ya da iletilerin silinmesine rağmen e-postalar arşivde saklanmaya devam eder. Üzerinden yıllar geçse, personeliniz ayrılmış olsa bile istediğiniz iletiye ulaşabilirsiniz.

Güvenli Saklama

Arşivdeki tüm iletiler ayrı ayrı AES-128 formatında şifrelenerek saklanır ve ancak sizin hesabınıza tanımlanan anahtarlarla görüntülenir. Bu işlem arşiv güvenliğinizi en üst düzeye taşır.

Verimli Arşivleme

Şirket içi yazışmalarınız ya da şirketinizden birden çok kişiye gönderilen aynı ileti tek bir ileti olarak arşivlenir. Her kullanıcı hesabının ayrı ayrı arşivlenmesine göre %70 e varan disk alanı kazancı sağlanır.

Kullanıcı Tanımlama, Yetkilendirme

İstediğiniz kadar alt kullanıcı oluşturabilir, bu kullanıcılara dilediğiniz e-posta adresleri için istediğiniz yetkileri verebilirsiniz. Ayrıca kullanıcıların yapacağı tüm işlemleri kayıt altında tutabilirsiniz.

Basit Arşivleme Kuralları

Arşivlenmesini istemediğiniz e-postalar için kolayca, kişisel kurallar oluşturabilir, bu sayede depolama / arşiv alanınızı optimal biçimde kullanabilirsiniz. Arşiv kurallarınızı dilediğiniz zaman yönetim panelinden değiştirebilirsiniz.

Tek Ekranda Sınırsız Sorgulama

Yaptığınız bir aramayı kaybetmeden alt aramalarını yapabileceğiniz benzersiz arayüz ile yüzbinlerce e-posta arasında en detaylı aramaları saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz

Basit ve Kullanışlı Fonksiyonlar

Arşiv üzerinde yaptığınız aramaları kaydetme, arşivdeki iletileri işaretleme, bilgisayarınıza indirme, yazdırma ya da e-posta eki olarak gönderme fonsiyonlarını kullanabilir basit arşiv kuralları oluşturabilirsiniz.