Gücünüzü x5 Katlayın
En Önemli 5 Özelliği 5 Kat Büyütün!
Süper Fiyat
+0 ,39
farkla
Sınırsız Pro SSD
Platform Tercihiniz?
Lütfen Web Sitenizi Barındırmak İstediğiniz Platformu Seçin*
*Bu seçimi dilediğiniz zaman tekrar değiştirebilirsiniz.
Linux
Windows

Yeni bir alan adı nasıl satın alabilirim, fiyatları nedir?

Natro üzerinden hizmet almak için öncelikle müşteri kaydı oluşturmanız gerekmektedir. Bunun için natro.com web sitemize giriş yaparak sayfanın sağ üst kısmında yer alan “Giriş Yap” butonuna, ardından “Yeni Bir Hesap Oluştur” butonuna tıklayabilirsiniz.

Müşteri hesabınızı oluşturduktan sonra yine natro.com ana sayfası üzerinde yer alan sorgulama kısmından almak istediğiniz alan adını sorgulayabilir ve müsaitlik durumunu görüntüleyebilirsiniz. Müsait olması durumunda sepetinize ekleyip işleme devam edebilir ve ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Natro.com sayfamızda yer alan Domain başlığı altındaki Domain sorgulama kısmına giriş yaparak, sayfanın alt kısmında sunduğumuz tüm alan adı uzantılarını ve ücretlerini görüntüleyebilirsiniz. İlgili tablonun sağ üst tarafında yer alan “Tabloda Ara” kısmından .com, .com.tr, .de şeklinde uzantıyı yazarak da sadece istediğiniz alan adına ait bilgileri görebilirsiniz. Transfer kısmında ücret yazmaması, firmamıza transfer edilemeyecek olmasını göstermektedir.

Bu Makale Size Yardımcı Oldu mu?

Destek Gerekirse 7/24 Buradayız
Dilediğiniz kanaldan, ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşın
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.