Gücünüzü x5 Katlayın
En Önemli 5 Özelliği 5 Kat Büyütün!
Süper Fiyat
+0 ,39
farkla
Sınırsız Pro SSD
Platform Tercihiniz?
Lütfen Web Sitenizi Barındırmak İstediğiniz Platformu Seçin*
*Bu seçimi dilediğiniz zaman tekrar değiştirebilirsiniz.
Linux
Windows

Xserver Sunucularda Sanal KVM Bağlantısı Nasıl Yapılır?

Natro.comdan almış olduğunuz “Xserver” sunucular için, sizlere sanal kvm bağlantısının nasıl yapıldığını ve hangi işlemleri yapabileceğinizden bahsedeceğiz.
Adım 1:

Müşteri panelinizden Sunucu Yönetimi > X-Server Sunucular bölümüne geldikten sonra, Sanal KVM konsol bağlantısı yapmak istediğiniz sunucuya “Yönet” diyebilirsiniz. Ardından, açılacak olan ekranda “durum” bölümü altında bulunan “Konsol” butonuna tıklamanız gerekmektedir.  Burada, “Natro Tünel” programı ve “KVM Konsol” erişim bilgilerini göreceksiniz.

Adım 2:

Tünel uygulaması olan “natrotunel.exe” indirmeniz gerekmektedir.

Adım 3:

Tünel kodunuz ve Tünel şifrenizle “natrotunel” uygulamasına giriş yaptıktan sonra, KVM erişim bilgileriniz gelmektedir. Bu ekranda “Web tarayıcı Download” bölümüne tıkladığınızda, browserdan KVM  erişim sayfası açılacaktır.

Adım 4:

Uygulamayı indirilenler klasöründen açtıktan sonra, Natro Tünel uygulamasındaki bağlantı adresini girip, “Connect” butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Adım 5:

Karşınıza aşağıdaki ekran çıktığında, Natro Tünel uygulamasındaki şifrenize girilerek login olabilirsiniz. Ardından erişim işlemi tamamlanmış olacaktır.

Bu Makale Size Yardımcı Oldu mu?

Destek Gerekirse 7/24 Buradayız
Dilediğiniz kanaldan, ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşın
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.