WordPress günümüzde dünyanın en çok kullanılan içerik yönetim sistemi olarak birçok web sitesinin altyapısını oluşturuyor. Sunduğu kolay kurulum ve yönetim avantajlarıyla, kullanıcıların bir web sitesi ya da blog sitesi yayınlarken ilk tercihi oluyor.

WordPress tabanlı bir web sitesini yönetmek için de temel bilgi sahibi olmanız, çalışmalarınız sırasında size kolaylık sağlayacak, yaşayabileceğiniz sorunların üstesinden gelme noktasında çözümler üretmenize olanak tanıyacaktır. Peki sizin bu konudaki bilgi seviyeniz ne durumda, hiç merak ettiniz mi?

Ödüllü WordPress testi ile WordPress hakkındaki bilginizi, alttaki kısa testi çözerek sınayabilirsiniz. Belki de siz bu işin uzmanısınız?


ÇEKİLİŞ SONUCU KAZANAN KATILIMCILARIMIZ ALTTA LİSTELENMİŞTİR.

ÖDÜLLERİNİ TESLİM ALMAK İÇİN BLOG@NATRO.COM ADRESİNE ULAŞMALARI GEREKMEKTEDİR.

sahnazdeniz1986@***.com – 1 yıllık WordPress XS Hosting Paketi
erdinccurebal@***.com – 1 yıllık WordPress XS Hosting Paketi
byuzunweb@***.com – 1 yıllık WordPress XS Hosting Paketi
caglararli@***.com – 1 yıllık WordPress XS Hosting Paketi
powerman2947@***.com – 1 yıllık WordPress XS Hosting Paketi
skaragoz1@***.com – 1 yıllık WordPress XS Hosting Paketi
cem_ozer@***.com – 1 yıllık WordPress XS Hosting Paketi
hsyndns@***.com – 1 yıllık WordPress XS Hosting Paketi
ahmetcakirci@***.com – 1 yıllık WordPress XS Hosting Paketi
berarcan25ay@***.com – 1 yıllık Başlangıç Hosting Paketi


WordPress Testinde Verilecek Ödüller:

  • 10 Kişiye : Natro Hosting’ten 1 yıllık WordPress XS Hosting
  • Tüm Katılımcılara : Verilen Doğru Yanıt Sayısı ile Orantılı Değişen Oranlarda İndirim Kuponları (Kuponların gönderimi, testin tamamlanmasını takiben 10 iş günü içerisinde sağlanacaktır.) (Kupon ile ilgili soru ve sorunlarınız için blog@natro.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.)
  • Tüm katılımcıların ilgili hediyeleri kazanabilmesi için, test sonunda Ad Soyad ve E-posta adresi bilgisinin doğru girilmesi gerekmektedir. İlgili indirim kuponları 15 gün geçerli olacaktır ve maksimum 3 yıllık yeni alımlarda indirim sağlamaktadır.

Katılım, Ödül Kazanma ve Teslimat Koşulları:

  • Ödüllü WordPress testine katılım 25.08.2020 – 25.09.2020 (18:00 TSİ) tarihleri arasında sağlanabilecektir.
  • Teste katılım süresi sona erdikten sonra kazananlar, 29.09.2020  tarihinde bu konu üzerinde açıklanacaktır.
  • Kazananlara hediyeleri 10 iş günü içerisinde teslim edilecektir.
  • Ödül kazanma hakkına sahip olmak için katılımcılar, test sonunda sonuç ekranına geçmeden önce Ad-Soyad ve E-posta bilgisi vermelidir, aksi halde ödül kazanma hakkına sahip olamazlar.
  • Test sonunda, çekilişe katılım için vereceğiniz e-posta bilgileriniz üçüncü kişi ve kurumlarla paylaşılmayacaktır. Yalnızca Natro ve grup şirketlerinden güncel içerik ve kampanyalar ile ilgili tarafınıza bilgilendirme mailleri gönderilebilecektir. Dilerseniz, bu e-postaları almamak için listeden çıkabilirsiniz.
  • Natro kampanya şartlarını gerekli gördüğü taktirde değiştirme hakkına sahiptir ve katılım gösteren tüm kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar.
Yazar

Türkiye - İstanbul Merkezli natro.com; 1999 yılından bu yana Alan adı servisleri, web Hosting, sunucu kiralama ve barındırma, Güvenlik çözümleri gibi ürünlerle uluslararası web hosting sektöründe hizmet vermektedir.

1 Yorum Mevcut

Yorum Yazın