Instagram Yeni Tasarımı ile Yayında


Özellikle Facebook‘un tarafından satın alınmasında sonra aktif kullanıcı sayısını çok yüksek oranda arttıran ve kullanıcı bazında farklı yenilikler yapan Instagram, bu sefer yeni tasarımı ile yayında.

Profil sayfalarında bulunan resimleri 3 sıra halinde gösteren yeni tasarımda görsel aralarındaki boşluklar ile görseller daha da ön plana çıkması sağlanmış. 9 Haziran itibari ile hem mobil hemde masaüstü bilgisayarlarda aktif olmaya başlayan yeni tasarımın tüm kullanıcılara ulaşması bir kaç gün sürebilir.

2014 yılında sosyal medya siteleri arasında en büyksek büyüme oranına sahip olan Instagram getirmiş olduğu yenilikler ile gelecek dönemlerde de 1.’liği kimseye kaptırmayacağı aşikar görünüyor.

Instagram Reklamlarına “Satın Al” Butonu ile kullanıcılarına uygulmaa üzerinden direkt olarak satış yapma ve satın alma imkanı sunuyor.


Natro Blog
Türkiye - İstanbul Merkezli natro.com; 1999 yılından bu yana Alan adı servisleri, web Hosting, sunucu kiralama ve barındırma, Güvenlik çözümleri gibi ürünlerle uluslararası web hosting sektöründe hizmet vermektedir.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir