Hosting Dergi 6. Sayısı Yayında!

Günümüzde bir web sitesi sahibi olmak artık neredeyse bir gereklilik haline geldi. Kişisel web siteleri, blog siteleri, kurumsal siteler, e-ticaret siteleri ve dahası… Her gün bu sitelerin arasına yüzlercesi hatta binlercesi eklenmeye devam ediyor. Daha geniş kitlelere ulaşmanın, markaları, fikirleri, içerikleri,hizmetleri ve ürünleri daha fazla kişiye ulaştırmanın yolunun internetten geçtiği günümüzde, web’in gelişimi ve büyümesi de bu sebeple inanılmaz bir hızla devam ediyor.

İşte bu noktada karşımıza çıkan en önemli unsurlardan biri de “Hosting” oluyor. Bu aşamada yapılan tercihler, hayata geçirilecek web sitesi için hayati önem taşıyor ve sitenin geleceğini etkileyecek adımları oluşturuyor. Çünkü yayına alacağınız web sitesinin teknik gereksinimleri ve altyapı ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, doğru hosting hizmetini almanız gerekmektedir.

Bu ay Hosting Dergi içeriğinde, Hosting Bütçenizi Etkin Kullanmanız için İpuçları, E-ticaret Siteleri için Hosting Seçimi ve Önemi, SEO Hosting ve Niş Siteler, Hosting Yönetiminde cPanel’in Avantajları gibi birçok önemli konuya değiniyor, yapacağınız tercihlerde doğru kararlar vermeniz için size yol gösterecek bilgi ve ipuçlarına yer veriyoruz.

 

Ayrıca Hosting Dergi ‘ye ücretsiz abone olabilir, Facebook ve Twitter hesaplarını takip ederek güncel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Hosting Dergi’yi ücretsiz okumak için tıklayınız.

( www.hostingdergi.com.tr )

 

 

0 Shares:
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler