Reseller Hosting Konusunda Ne Kadar Bilgilisiniz?


25 shares

Reseller Hosting Nedir?  Reseller Hosting’in diğer hosting paketlerinden farkı nedir?

Reseller Hosting bilginizi aşağıdaki testi tamamlayarak sınayabilirsiniz. Belki de bu işin uzmanı sizsiniz?

 

ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Kazananların e-posta adresleri alttaki gibidir (kişisel bilgi güvenlikleri nedeniyle e-posta servis sağlayıcıları sansürlenmiştir);

Ödülünüzü teslim almak için, ilgili e-posta adresi üzerinden blog@natro.com adresine Natro Müşteri numaranızı e-posta göndermeniz yeterlidir.

nzdkara@*****.com – 1 Aylık Reseller Hosting
alibagci@******.com – 1 Aylık Reseller Hosting
hyasing40@*******.com-  1 Aylık Reseller Hosting

Ödül kazanan kullanıcılarımızı tebrik ediyor, yayınlanacak diğer testleri takip etmenizi öneriyoruz.

Reseller Hosting Testinde Verilecek Ödüller:

  • 3 Kişiye : Natro Hosting’ten 1 aylık Reseller Hosting Medium Paketi  
  • Tüm Katılımcılara : Verilen Doğru Yanıt Sayısı ile Orantılı Değişen Oranlarda İndirim Kuponları (Kuponların gönderimi, testin tamamlanmasını takiben 10 iş günü içerisinde sağlanacaktır.) (Kupon ile ilgili soru ve sorunlarınız için blog@natro.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.)
  • Tüm katılımcıların ilgili hediyeleri kazanabilmesi için, test sonunda Ad Soyad ve E-posta adresi bilgisinin doğru girilmesi gerekmektedir. İlgili indirim kuponları 15 gün geçerli olacaktır ve maksimum 3 yıllık yeni alımlarda indirim sağlamaktadır.

Katılım, Ödül Kazanma ve Teslimat Koşulları:

  • Ödüllü Reseller Hosting testine katılım 26.03.2018 – 02.05.2018 (23:59 TSİ) tarihleri arasında sağlanabilecektir.
  • Teste katılım süresi sona erdikten sonra kazananlar, 09.05.2018  tarihinde bu konu üzerinde açıklanacaktır.
  • Kazananlara hediyeleri 10 iş günü içerisinde teslim edilecektir.
  • Ödül kazanma hakkına sahip olmak için katılımcılar, test sonunda sonuç ekranına geçmeden önce Ad-Soyad ve E-posta bilgisi vermelidir, aksi halde ödül kazanma hakkında sahip olamazlar.
  • Test sonunda, çekilişe katılım için vereceğiniz e-posta bilgileriniz üçüncü kişi ve kurumlarla paylaşılmayacaktır. Yalnızca Natro ve grup şirketlerinden güncel içerik ve kampanyalar ile ilgili tarafınıza bilgilendirme mailleri gönderilebilecektir. Dilerseniz, bu e-postaları almamak için listeden çıkabilirsiniz.
  • Natro kampanya şartlarını gerekli gördüğü taktirde değiştirme hakkına sahiptir ve katılım gösteren tüm kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar.

Natro Blog
Türkiye - İstanbul Merkezli natro.com; 1999 yılından bu yana Alan adı servisleri, web Hosting, sunucu kiralama ve barındırma, Güvenlik çözümleri gibi ürünlerle uluslararası web hosting sektöründe hizmet vermektedir.

3 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. SSH yetkisi sizin reseller paketinde verilir mi verilmez mi bilmem fakat SSH girişii user, reseller farketmez istenilen hesap veya hesap türlerine tanınabilir.