Ödüllü WordPress Testi

WordPress günümüzde dünyanın en çok kullanılan içerik yönetim sistemi olarak birçok web sitesinin altyapısını oluşturuyor. Sunduğu kolay kurulum ve yönetim avantajlarıyla, kullanıcıların bir web sitesi ya da blog sitesi yayınlarken ilk tercihi oluyor.

WordPress tabanlı bir web sitesini yönetmek için de temel bilgi sahibi olmanız, çalışmalarınız sırasında size kolaylık sağlayacak, yaşayabileceğiniz sorunların üstesinden gelme noktasında çözümler üretmenize olanak tanıyacaktır. Peki sizin bu konudaki bilgi seviyeniz ne durumda, hiç merak ettiniz mi?

Ödüllü WordPress testi ile WordPress hakkındaki bilginizi, alttaki kısa testi çözerek sınayabilirsiniz. Belki de siz bu işin uzmanısınız?


Katılım sona ermiştir, çekiliş sonucu kazananlar altta listelenmiştir.

Ödül teslim almak için blog@natro.com adresine Natro müşteri numaranızı iletmeniz yeterlidir.

demirtasayakkabi@***.com – WordPress XS Hosting
hasbolat2008@***.com – WordPress XS Hosting
elif@elsedesign*** – WordPress XS Hosting
mahmutpeynirci@***.com – WordPress XS Hosting
erycndn.11@***.com – WordPress XS Hosting
edip_@***.com – WordPress XS Hosting
yucelkilicer@***.com – WordPress XS Hosting
talatsarikavak@***.com – WordPress XS Hosting
info@cmrsoft*** – WordPress XS Hosting
mustafacan46@***.com – WordPress XS Hosting


WordPress Testinde Verilecek Ödüller:

  • 10 Kişiye : Natro Hosting’ten 1 yıllık WordPress XS Hosting
  • Tüm Katılımcılara : Verilen Doğru Yanıt Sayısı ile Orantılı Değişen Oranlarda İndirim Kuponları (Kuponların gönderimi, testin tamamlanmasını takiben 10 iş günü içerisinde sağlanacaktır.) (Kupon ile ilgili soru ve sorunlarınız için blog@natro.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.)
  • Tüm katılımcıların ilgili hediyeleri kazanabilmesi için, test sonunda Ad Soyad ve E-posta adresi bilgisinin doğru girilmesi gerekmektedir. İlgili indirim kuponları 15 gün geçerli olacaktır ve maksimum 3 yıllık yeni alımlarda indirim sağlamaktadır.

Katılım, Ödül Kazanma ve Teslimat Koşulları:

  • Ödüllü WordPress testine katılım 10.04.2020 – 04.05.2020 (18:00 TSİ) tarihleri arasında sağlanabilecektir.
  • Teste katılım süresi sona erdikten sonra kazananlar, 06.05.2020  tarihinde bu konu üzerinde açıklanacaktır.
  • Kazananlara hediyeleri 10 iş günü içerisinde teslim edilecektir.
  • Ödül kazanma hakkına sahip olmak için katılımcılar, test sonunda sonuç ekranına geçmeden önce Ad-Soyad ve E-posta bilgisi vermelidir, aksi halde ödül kazanma hakkına sahip olamazlar.
  • Test sonunda, çekilişe katılım için vereceğiniz e-posta bilgileriniz üçüncü kişi ve kurumlarla paylaşılmayacaktır. Yalnızca Natro ve grup şirketlerinden güncel içerik ve kampanyalar ile ilgili tarafınıza bilgilendirme mailleri gönderilebilecektir. Dilerseniz, bu e-postaları almamak için listeden çıkabilirsiniz.
  • Natro kampanya şartlarını gerekli gördüğü taktirde değiştirme hakkına sahiptir ve katılım gösteren tüm kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar.
17 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler