İçerik Pazarlama Stratejisi Hazırlamak İçin 6 Öneri


Business People Hands Holding Paper Notes On Corkboard Showing Idea Concept

Pazarlama çalışmaları, uzun ve sürekliliği olan bir yolculuktur. Nasıl ki seyahate çıkmadan önce, bir rota belirliyorsunuz, geçeceğiniz yerleri araştırıyor, bütçenizi belirliyor ve yanınıza yolcukta ihtiyacınız olacak eşyaları ayarlıyorsunuz işte, pazarlama çalışmalarına başlamadan önce de bu şekilde bir hazırlık yapmanız gerekmektedir.

Pazarlamacılar tarafından kullanılan birçok pazarlama stratejisi vardır. Bu stratejilerin başında son dönemde büyük önem kazanan içerik pazarlaması gelir. 2017 yılı için henüz bir içerik pazarlama planı oluşturmadıysanız, bunu yapmadan önce geçmiş yılda toplamış olduğunuz verilere göz atmanızı tavsiye ederim.

İçerik planını oluştururken aşağıdaki sorulara cevaplar vererek, stratejinizi geliştirebilir ve daha etkili bir içerik pazarlama planı oluşturabilirsiniz.


Natro Blog
Türkiye - İstanbul Merkezli natro.com; 1999 yılından bu yana Alan adı servisleri, web Hosting, sunucu kiralama ve barındırma, Güvenlik çözümleri gibi ürünlerle uluslararası web hosting sektöründe hizmet vermektedir.

3
Kimler Ne Demiş?

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Kibirli kirpiYerevdekorAn Nahar Recent comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
An Nahar
Ziyaretçi

Güzel iş elinize sağlık fakat biraz daha detaylandırılması lazım diye düşünüyorum

Yerevdekor
Ziyaretçi

Çok güzel bir yazı teşekkür ederiz.Inbound pazarlama tekniği  oldukça etkili bir yöntem.

Kibirli kirpi
Ziyaretçi

Güzel bir yazı elinize sağlık.