ICANN Türkiye DNS Forumu


Los Angeles  ve Singapur dışında  2012 yılında Türkiye'de ofis açan ICANN (İnternet Tahsisli Sayılar ve İsimler Kurumu)  yeniden yapılanma süreçleri ve küresel yayılma stratejileri çerçevesinde Türkiye pazarındaki oyuncular ve internet kullanıcıları ile ilişkilerini güçlendirmeyi sürdürüyor.

18 Kasım 2014 tarihinde İstanbul'da Türkiye DNS Forum'u gerçekleştirecek olan ICANN'in etkinliği Levent'teki Garanti Bankasi Genel Müdürlüklük binasında gerçekleşecektir. Türkiye'deki ICANN akrediteli Domain Kayıt Operatörlerinin ve Firma Tasarım ekibininde de katılacağı etkinlik saat 09:30'da ICANN Politika Geliştirme Başkan Yardımcısı David Olive'in açılış konuşması ile başlayacak ve 17:30'a kadar sürecek. Herkese açık olarak gerçekleştirilecek etkinlik çerçevesinde Türkiye İnternet Pazarının Gelişimi, DNS ile ilgili teknik gelişme ve değişimler , Yeni Domain Uzantılarının Türkiye pazarına etkisi konuşulacak.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi ve kayıt için tıklayınız


Natro Blog
Türkiye - İstanbul Merkezli natro.com; 1999 yılından bu yana Alan adı servisleri, web Hosting, sunucu kiralama ve barındırma, Güvenlik çözümleri gibi ürünlerle uluslararası web hosting sektöründe hizmet vermektedir.

1
Kimler Ne Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
natrohost Recent comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
natrohost
Ziyaretçi

ICANN DNS Forum Türkiye Etkinliği yarın saat 09:30’da başlayacak ! http://t.co/0qGC9zmDpd #ICANN #etkinlik