ICANN Türkiye DNS Forumu


Los Angeles  ve Singapur dışında  2012 yılında Türkiye’de ofis açan ICANN (İnternet Tahsisli Sayılar ve İsimler Kurumu)  yeniden yapılanma süreçleri ve küresel yayılma stratejileri çerçevesinde Türkiye pazarındaki oyuncular ve internet kullanıcıları ile ilişkilerini güçlendirmeyi sürdürüyor.

18 Kasım 2014 tarihinde İstanbul’da Türkiye DNS Forum‘u gerçekleştirecek olan ICANN’in etkinliği Levent’teki Garanti Bankasi Genel Müdürlüklük binasında gerçekleşecektir. Türkiye’deki ICANN akrediteli Domain Kayıt Operatörlerininde katılacağı etkinlik saat 09:30’da ICANN Politika Geliştirme Başkan Yardımcısı David Olive‘in açılış konuşması ile başlayacak ve 17:30’a kadar sürecek. Herkese açık olarak gerçekleştirilecek etkinlik çerçevesinde Türkiye İnternet Pazarının Gelişimi, DNS ile ilgili teknik gelişme ve değişimler , Yeni Domain Uzantılarının Türkiye pazarına etkisi konuşulacak.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi ve kayıt için tıklayınız

İlginizi Çekebilir :  Joomla 3 için 6 Adımda Güvenlik

Natro Blog
Türkiye - İstanbul Merkezli natro.com; 1999 yılından bu yana Alan adı servisleri, web Hosting, sunucu kiralama ve barındırma, Güvenlik çözümleri gibi ürünlerle uluslararası web hosting sektöründe hizmet vermektedir.

One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir