in

Ücretsiz Kodlama Öğrenmenin 10 Alternatif Yolu

Yazılım ve programlama alanında ücretsiz eğitimler ve içerikler sunan en iyi 10 kaynağı sizler için derledik.

Yazılım sektöründe kariyer yapmak, tam zamanlı bir programcı olmak istiyor yada bir web sitesi veya uygulama oluşturmak ve çalışmak istiyorsanız, kesinlikle kodlama bilgisine sahip olmanız gereklidir.

Günümüzde bu konuda profesyonel eğitim alabileceğiniz çeşitli eğitimler ve kurslar olmakla birlikte, nternet üzerinden de yazılım ve programlama öğrenmeniz mümkün.

Bu başlıkta yazılım ve programlama alanında ücretsiz eğitimler ve içerikler sunan en iyi 10 kaynağı sizler için derledik. Temel bilgi sahibi olabileceğiniz veya mevcut bilgilerinizi geliştirebileceğiniz bu platformlar sayesinde belki de hayal ettiğiniz projeyi hayata geçirebilirsiniz.

İşte bu noktada, yazılım ve programlama çalışmalarınızda kullanabileceğiniz Natro‘nun 0,99$/ay fiyat ile sunduğu SSD platform, Başlangıç Hosting paketini inceleyebilirsiniz.

Linux veya Windows platformlardan dilediğinizi seçerek, SSD hosting alt yapısı ile web sayfalarınızda ve projelerinizde hız ve performansı hissedin. 3 farklı kanaldan dilediğiniz an ihtiyacınız olan her zaman uzman desteğe ulaşın ve sorularınıza yanıtlar alın.

#2 Udacity

Udacity şu anda 14 bölümde eğitim veren ücretsiz bir servis. "Dünyaca ünlü üniversite öğretim görevlileri ile zorlu problemleri çözerek öğrenirsiniz."
Sınıflar, yalnızca kodlamayı öğretmekle kalmayıp aynı zamanda size sağlam bir deneyim kazandırmayı amaçlayan konuları kapsar.

2 Yorum Mevcut

Yorum Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MaestroPanel Trust Level Ayarları Nasıl Yapılır?

SSL Sertifikası Google Arama Sonuçlarında Yükselme Sağlar Mı?