Ödüllü E-Ticaret Testine Katıl Ödülleri Kazan

E-Ticaret, ürün ya da hizmetlerinizi siteniz üzerinden (online mağaza olarak da bilinir) müşterilerinize sunabileceğiniz ve sipariş alabileceğiniz yöntemdir.

Peki sizin bu konudaki bilgi seviyeniz ne durumda, hiç merak ettiniz mi? E-ticaret hakkındaki bilginizi, alttaki kısa testi çözerek sınayabilirsiniz. Belki de siz bu işin uzmanısınız?


Ödüllü testte E-Başlangıç Hosting (E-Ticaret Hosting) kazanan katılımcılarımız altta listelenmiştir;

ahmett.ekinci6@***.com
kosucu_umut@***.com
ahmettanker@***.com

Ödül kazanan kullanıcılarımız blog@natro.com adresine Natro müşteri numarası bilgilerini iletebilirler.

 

E-Ticaret Testinde Verilecek Ödüller:

  • 3 Kişiye : Natro Hosting’ten 1 yıllık E-Başlangıç Hosting verilecektir.
  • Tüm Katılımcılara : Verilen Doğru Yanıt Sayısı ile Orantılı Değişen Oranlarda İndirim Kuponları (Kuponların gönderimi, testin tamamlanmasını takiben 10 iş günü içerisinde sağlanacaktır.) (Kupon ile ilgili soru ve sorunlarınız için blog@natro.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.)
  • Tüm katılımcıların ilgili hediyeleri kazanabilmesi için, test sonunda Ad Soyad ve E-posta adresi bilgisinin doğru girilmesi gerekmektedir. İlgili indirim kuponları 15 gün geçerli olacaktır ve maksimum 3 yıllık yeni alımlarda indirim sağlamaktadır.

Katılım, Ödül Kazanma ve Teslimat Koşulları:

  • Ödüllü E-ticaret Hosting testine katılım 04.12.2018 – 10.01.2019 (18:00 TSİ) tarihleri arasında sağlanabilecektir.
  • Teste katılım süresi sona erdikten sonra kazananlar 15.01.2019  tarihinde bu konu üzerinde açıklanacaktır.
  • Kazananlara hediyeleri 10 iş günü içerisinde teslim edilecektir.
  • Ödül kazanma hakkına sahip olmak için katılımcılar, test sonunda sonuç ekranına geçmeden önce Ad-Soyad ve E-posta bilgisi vermelidir, aksi halde ödül kazanma hakkına sahip olamazlar.
  • Test sonunda, çekilişe katılım için vereceğiniz e-posta bilgileriniz üçüncü kişi ve kurumlarla paylaşılmayacaktır. Yalnızca Natro ve grup şirketlerinden güncel içerik ve kampanyalar ile ilgili tarafınıza bilgilendirme mailleri gönderilebilecektir. Dilerseniz, bu e-postaları almamak için listeden çıkabilirsiniz.
  • Natro kampanya şartlarını gerekli gördüğü taktirde değiştirme hakkına sahiptir ve katılım gösteren tüm kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar.
1 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer İçerikler