CloudPanel Kullanıcı Adı ve Şifre Değiştirme


6 shares

CloudPanel Kullanıcı Adı ve Şifre Değiştirme İşlemini, 5 Adımda Sizler İçin Sıraladık. 

CloudPanel, Natro tarafından hazırlanmış ve web hosting hizmetinizi yönetebileceğiniz bir kontrol panelidir. CloudPanel kontrol paneli üzerinden veritabanı, mail yönetimi, ftp hesapları yönetimi ve dosya yöneticisi erişimi gibi birçok işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Peki, Natro üzerinden kullanıcı adı ve şifrenizi nasıl değiştirebilirsiniz?

  1.  Öncelikle Natro Müşteri Hesabınıza giriş yaparak, Hosting Yönetimi > Web Hosting Hesapları adımına geçerek, Yönet butonuna tıklamanız gerekmektedir

          2.  Bu ekranda yer alan hızlı işlemler menüsü üzerinden Aktivasyon İletisi seçeneğine tıklayınız.

3.  Tıkladıktan sonra açılan ekranda şifrenizi görüntüleyebilirsiniz. Bu şifre bilgisi ile cloudpanel.natro.com adresine giriş yapabilirsiniz veya direkt Kontrol Paneline Bağlan butonu ile devam edebilirsiniz.

4.   Giriş yaptıktan sonra, sağ üst köşede bulunan hosting paketi adına tıklayarak, Bilgileri Güncelle’ye tıklayınız.

5.  Açılan ekranda, Aktivasyon İletisi Şifreniz ile kullanıcı adınızı veya şifrenizi kolaylıkla değiştirip, güncelleyebilirsiniz.

Bu işlem sonucunda kullanıcı adı ve şifre değişikliği işlemini başarıyla gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Artık yeni kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.


Natro Blog
Türkiye - İstanbul Merkezli natro.com; 1999 yılından bu yana Alan adı servisleri, web Hosting, sunucu kiralama ve barındırma, Güvenlik çözümleri gibi ürünlerle uluslararası web hosting sektöründe hizmet vermektedir.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir