Natro Dergi 3. Sayısı İle Yayında

hosting-tasima

Natro Hosting Dergi, 3. Sayısında Güvenlik Özel içeriği ile yayında.

2014 yılında internet kullanıcılarının Cisco verilerine göre %94’ünün kötü amaçlı sitelerle bir şekilde bağlantı kurduğu ortaya çıkıyor. Kötü amaçlı yazılım riskinin en yüksek olduğu üç sektör ise; Medya ve Yayıncılık, İlaç ve Kimyasal ile Havacılık olarak belirlendi.

2014 yılında yaşanan Siber Güvenlik açıkları ve sızıntıları sonrası, 2015’in ilk sayısında Siber Güvenlik konusuna ağırlık veriyor!

Natro Dergi 3. Sayısında; Türkiye İnternet Sektörü’nün kurucu isimlerinden Atıf ÜNALDI ile Siber Güvenlik üzerine çok özel bir söyleşi gerçekleştirdi. Dünya’da yaşanan siber savaşlar, bu savaşların ekonomik etkileri ve yapıları hakkında çeşitli konulardan bahsedildiği söyleşide, Türkiye’deki IPTV teknolojisi ve altyapılarına da değinildi.

Bu sayıda, Web Site Güvenliğinden, İnternet Güvenliğine, Sosyal Medya Güvenliğinden, Mail Güvenlik Ayarlarına kadar bir çok önemli konuda, alanında uzman yazarların çok özel makalelerine yer verildi.

http://issuu.com/natrodergi/docs/natrodergi-ocak2015?e=14017998/10916583

0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler
Devamını Oku

Yeni Natro Hosting Panel Girişi

Natro Hosting olarak siz değerli kullanıcılarımızı için kendimizi sürekli olarak yenilemekte ve geliştirmekteyiz. Yakın zamanda yenilemiş olduğumuz mobil…