Hosting Performansınızı x5’e Katlayın!
Başlangıç Paketinizde, 5 Özelliğe, 5 Kat Daha Fazla Performans Ekleyin
Hosting Performansınızı X5'e Katlayın.
Süper Fiyat
+0 ,39
farkla
Sınırsız Pro SSD
Platform Tercihiniz?
Lütfen Web Sitenizi Barındırmak İstediğiniz Platformu Seçin*
*Bu seçimi dilediğiniz zaman tekrar değiştirebilirsiniz.
Linux
Windows

Siteme Virüs Bulaşmış Ne Yapabilirim?

Web sitelerinde zararlı içerik sorunu FTP aracılığıyla web sitenize ait dosyalarınıza bulaşması nedeniyle oluşmaktadır. FTP bağlantısı yapılan PC üzerinde bulunan zararlı içeriklerden veya kullandığınız lisanslı olmayan FTP programlarından kaynaklı olarak bu sorun oluşabilmektedir.

Sorununuzun çözümü için, antivirüs taramasından geçirilmiş güvenli bir PC üzerinden FTP bağlantısı sağlayarak tüm dosyalarınızı PC'inize taşımanız ve taramadan geçirmeniz, ardından kodlamalarınızda bulunması ihtimaline karşı yazılımınızı kontrol etmeniz gerekmektedir.

Bu işlemlerin ardından temizlenmiş dosyalarınızı FTP ile yeniden yüklemesini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Sorunun yeniden tekrarlamaması adına ise; her FTP bağlantınızı sonlandırmanızın ardından hosting kontrol paneliniz üzerinden FTP şifrenizi değiştirmeniz sağlıklı olacaktır.

Bu Makale Size Yardımcı Oldu mu?

Destek Gerekirse 7/24 Buradayız
Dilediğiniz kanaldan, ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşın
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.