Hosting Performansınızı x5’e Katlayın!
Başlangıç Paketinizde, 5 Özelliğe, 5 Kat Daha Fazla Performans Ekleyin
Hosting Performansınızı X5'e Katlayın.
Süper Fiyat
+0 ,39
farkla
Sınırsız Pro SSD
Platform Tercihiniz?
Lütfen Web Sitenizi Barındırmak İstediğiniz Platformu Seçin*
*Bu seçimi dilediğiniz zaman tekrar değiştirebilirsiniz.
Linux
Windows

Posta Arşivi Kullanıcı Yetkileri Nelerdir?

Yeni kullanıcı hesaplarını oluştururken kişinin yetkilerini belirlemeniz gerekmektedir. Bu işlem, ilgili hesabın Posta Arşivi üzerinde gerçekleştirebileceği işlemlerin kapsamını belirleyecektir. Üç farklı yetkilendirme bulunmaktadır. Bunlar;


* Son Kullanıcı : Sadece belirleyeceğiniz e-posta adreslerine gelen ve bu adreslerden gönderilen iletileri görüntüleyebilirler.
* Araştırmacı : Tüm arşivde araştırma yapabilir ve tüm iletileri görüntüleyebilirler. Ancak arşivleme kurallarını ve kullanıcı yönetim işlemlerini gerçekleştiremezler. Ayrıca Posta Arşivi aktivite kayıtlarını da görüntüleyemezler.
* Yönetici : Tüm arşivde araştırma yapabilir ve tüm iletileri görüntüleyebilirler. Bununla birlikte Arşivleme Kuralları ve Kullanıcı Yönetim işlemlerini gerçekleştirebilir, Aktivite Kayıtlarını görüntüleyebilirler.

Oluşturduğunuz bir kullanıcıyı gerektiğinde ‘Pasif’ konuma getirebilirsiniz. Bu durumda Posta Arşivine giriş yapamaz ve herhangi bir işlem gerçekleştiremezler.

Bu Makale Size Yardımcı Oldu mu?

Destek Gerekirse 7/24 Buradayız
Dilediğiniz kanaldan, ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşın

Şu an 2 Müşteri temsilcisi müsait

TELEFON DESTEK

0 (212) 213 1 213

Ortalama Yanıt Süresi 4 sa.

E-POSTA

destek@natro.com

Canlı Destek
CANLI DESTEK

Çevrimdışı

Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.