Gücünüzü x5 Katlayın
En Önemli 5 Özelliği 5 Kat Büyütün!
Süper Fiyat
+0 ,39
farkla
Sınırsız Pro SSD
Platform Tercihiniz?
Lütfen Web Sitenizi Barındırmak İstediğiniz Platformu Seçin*
*Bu seçimi dilediğiniz zaman tekrar değiştirebilirsiniz.
Linux
Windows

Macbook Mail Kurulumu Nasıl Yapılır?

Mac Mail Ayarları İşlem Sırası 
 
1 -  Mac Mail uygulamasında e-postalarınıza erişmek için öncelikle sisteme e-posta adresinizle ilgili bilgileri girmelisiniz. Bu işlem için öncelikle Mail menüsünden Preferences seçeneğine tıklıyoruz.
 
 
2 -  Apple Mac Mail Accounts Seçeneği
Üst sekmelerden Accounts seçeneğine, buradan da yeni bir hesap eklemek için sol altta bulunan artı (+) işaretine tıklıyoruz.
 
 
3 -  Apple Mac Mail Hesap Türü Seçimi
Hesap Türü olarak POP, Hesap Açıklaması'na e-posta hesabınızla ilgili herhangi bir açıklama, Tam Ad kısmına e-posta gönderiminde görünmesini istediğiniz adınızı ve son olarak E-posta Adresi'neyse e-posta adresinizin tamamını yazıyoruz.
 
 
4 -  Apple Mac Mail Gelen Posta Sunucusu
Gelen Posta Sunucusu adımında sunucu adresi olarak mail.sizinsiteniz.com adresini, kullanıcı adı bölümüneyse e-posta adresinizin tamamını yazmalısınız.
 
 
5 - Apple Mac Mail Giden Posta Sunucusu
Giden posta sunucusu adresi olarak mail.sizinsiteniz.com adresini, kullanıcı adı bölümüneyse e-posta adresinizin tamamını yazmalısınız.Ayrıca Use only this server kutusunu işaretliyiniz.
 
 
6 - Smtp kimlik dogrulama ve Smtp port değişimi
Use Authentication kutusunu işaretledikten sonra User Name kısmına e-posta adresinizi ve Password kısmına e-posta adresinizin şifresini giriniz.
 
Serverport olarak ise 587 yazmanız ve ssl secenegini işaretsiz bırakmanız gerekmektedir. 
 

Bu Makale Size Yardımcı Oldu mu?

Destek Gerekirse 7/24 Buradayız
Dilediğiniz kanaldan, ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşın
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.