in

Pop Up Nedir? WordPress Pop Up Eklentileri

Web sitesi ziyaretçilerinin asla yeniden geri gelmeyeceği gerçeğini değiştirmek, pop up ile olacak. Pop up nedir?

Web sitesi ziyaretçilerinin %70’inin geri gelmeyeceği muhtemel gerçekler arasında. Bunun çözümü ise belki de pop up kullanmak ile olacak. Pop up nedir? sorusunun yanıtı ve diğer sorularınızın yanıtları veriliyor. Eklentiler sayesinde direkt olarak kolay çözümler bulabilir, direkt olarak ziyaretçilerinizin web sitenize yeniden erişimi sağlanabilir. Sorunun yanıtına, direkt olarak bir WordPress eklentisi olduğunu söyleyebiliriz. Bazı kişiler elbette bu eklentilerin formlarını alımsız ya da agresif olarak düşünmesi olağan. Aslında bakıldığında ise tam aksi olduğu sonucuna ulaşacaksınız.

Pop Up Eklentisi Ne İşe Yarar?

İlk olarak eklenti olduğunu öğrendiğiniz pop up için nasıl bir faydası olacak sorusunun yanıtının verilmesi de önemlidir. Başarılı bir sonuç alınması için mutlaka yapılacak olan işlemlerin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi gerektiğini unutmayın. Web sitenizi ziyaret ederken bir pencere ve form çıkması, yapılacak olan ilk işlemdir. Bu şeklide aslında ziyaretçiyi siteye girdiği ilk anda web sitenin içine çekmek mümkündür. İyi bir pop direkt olarak web sitesi ziyaretçisinin büyülenmesini ve onları çekmesini sağlayabilir. Bir konu hakkında mesaj vermesi, pop uk eklentisi ne işe yarar sorusuna verilecek yanıtlar arasındadır. Elbette direkt olarak fikir sahibi olunması gibi pek çok seçeneğe hizmet eder. Peki, bu şekilde kaç tane eklenti var ve hangisi en iyi eklenti?

Pop up

WordPress Pop Up Eklentileri

İkinci olarak yapılacak olan açıklama ise bu eklentilerden bahsetmek olacak. Hangi eklenti en iyisi? Hangi eklenti ziyaretçinin siteye girişi için çok daha avantajlı olur? Tüm bunları göz önünde bulundurup direkt olarak eklentilerin oluşturulmasını sağlayabilirsiniz.

·         Popup maker

·         OptinMonster

·         Popup Builder

·         Popup by Supsytic

·         ARI Fancy Lightbox

Yukarıda verilen seçenekler en iyi eklentiler arasında ilk beş sırada yer almaktadır. İnsanlara bağlanmanın bir yolu olarak gösterilen pop up için en sık kullanılanları olduğunu söyleyebiliriz. Siteye yeniden dönüşü sağlamak açısından pek çok yazılımcı açısından da başarılı sonuçlar doğuracak olduğu düşünülür.

İnsanlara Yeniden Bağlanmanın Yolu Pop up

Web sitelerine girişte ziyaretçilerin çok sayıda site ile karşı karşıya olması sorun yaratabiliyor. Rakiplerin çok olması gibi, aslında pek çok insanın ulaşabileceği çok sayıda seçenek olması web sitelerinin daha çok ziyaretçi alması ve bu ziyaretçilerin kalıcı olması gibi ihtiyaçları doğuruyor. Bunun için direkt olarak seçeneklere göre hareket etmek, bir avantaj olarak gösterilen pop up eklentilerini kullanmak avantaj olacaktır. Genel olarak insanlara yeniden bağlanmanın yolu olarak gösterildiğinden, direkt olarak sizin için sunulan seçeneklere göre hareket ederek dilediğiniz gibi işlemlerin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pop up avantajları ve çok daha fazlası için bu şekilde bir eklenti kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Search Console Nedir?

Search Console Nedir? Ne İşe Yarar?

Node Js Nedir ve Avantajları Nelerdir?