Web sitenizi pinterest’te doğrulamak, Pinterest analitiği, reklam programı, fotoğraflarınızın istatistiklerini ve daha fazlasını içerir. 

Neden WordPress Sitenizi Pinterest’te Doğrulamalısınız?

Pinterest, fotoğraflarınızı, videolarınızı ve diğer görsel içeriğinizi paylaşmak için en popüler sosyal medya platformlarından biridir. Bir hesap oluşturmanıza ve instagram veya flickr gibi resimlerinizi yönetmenize olanak sağlar.

Ayrıca diğer kullanıcıların panoları oluşturarak web siteleri, bağlantılar ve diğer görsel içerikleri toplamasına olanak tanır.

Bir fotoğrafçılık web sitesini veya görüntü ve videoları içeren başka bir blog türünü kullanıyorsanız, Pinterest önemli bir trafik kaynağı olabilir.

Web sitenizi Pinterest’te doğrulamak, Pinterest Analiytics’i kullanarak ziyaretçileriniz hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olur. Ayrıca reklam programlarına katılabilir ve Pinterest trafiğinizi büyütmek için bir strateji planlayabilirsiniz.

WordPress sitenizi Pinterest’te nasıl doğrulayacağınıza bir göz atalım.

[zombify_post]

Author

Türkiye - İstanbul Merkezli natro.com; 1999 yılından bu yana Alan adı servisleri, web Hosting, sunucu kiralama ve barındırma, Güvenlik çözümleri gibi ürünlerle uluslararası web hosting sektöründe hizmet vermektedir.

Write A Comment