Ödüllü Sunucu Yönetimi Testi


Başlangıçta web hosting ile başladığınız projeniz geliştiğinde zaman içerisinde mevcut hosting hizmeti yetersiz gelmeye başlayabilir. Bu durumda sanal sunucu ve dedicated sunucu ürünlerini kullanmanız gerekebilir.

Sunucu ürünlerini kullanabilmek için ise teknik yeterliliğiniz olması ve sahip olduğunuz sunucuyu yönetebiliyor olmanız gerekmektedir. Peki sizin bu konudaki bilgi seviyeniz ne durumda, hiç merak ettiniz mi?

Sunucu yönetimi hakkındaki bilginizi, alttaki kısa testi çözerek sınayabilirsiniz. Belki de siz bu işin uzmanısınız?


Sonucu görmek için quizi paylaş !


Testi tamamlamak ve ödüllü çekilişe katılım hakkı kazanabilmek için lütfen bilgilerinizi doğru olarak giriniz.

Sunucu Yönetimi - Mart'20 Toplam %%total%% Soruda %%score%% Doğru Yanıt


Sunucu Yönetimi Testinde Verilecek Ödüller:

 • 1 Kişiye : Natro Hosting’ten 1 aylık XCloud Medium (Sanal Sunucu)
 • 3 Kişiye : Natro Hosting’ten 1 aylık XCloud Small (Sanal Sunucu)
 • Tüm Katılımcılara : Verilen Doğru Yanıt Sayısı ile Orantılı Değişen Oranlarda İndirim Kuponları (Kuponların gönderimi, testin tamamlanmasını takiben 10 iş günü içerisinde sağlanacaktır.) (Ödüller ve kupon kodu ile ilgili soru ve sorunlarınız için blog@natro.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.)
 • Hediye edilen sunucu ürünleri Linux işletim sistemi ile veya seçtiğiniz bir bulut uygulamanın otomatik kurulumu ile teslim edilecektir. cPanel kontrol paneli ödül kapsamında değildir.
 • Tüm katılımcıların ilgili hediyeleri kazanabilmesi için, test sonunda Ad Soyad ve E-posta adresi bilgisinin doğru girilmesi gerekmektedir. İlgili indirim kuponları 15 gün geçerli olacaktır ve maksimum 3 yıllık yeni alımlarda indirim sağlamaktadır.

Katılım, Ödül Kazanma ve Teslimat Koşulları:

 • Ödüllü E-ticaret Hosting testine katılım 10.03.2020 – 31.03.2020 (18:00 TSİ) tarihleri arasında sağlanabilecektir.
 • Teste katılım süresi sona erdikten sonra kazananlar 02.04.2020  tarihinde bu konu üzerinde açıklanacaktır.
 • Kazananlara hediyeleri 10 iş günü içerisinde teslim edilecektir.
 • Ödül kazanma hakkına sahip olmak için katılımcılar, test sonunda sonuç ekranına geçmeden önce Ad-Soyad ve E-posta bilgisi vermelidir, aksi halde ödül kazanma hakkına sahip olamazlar.
 • Test sonunda, çekilişe katılım için vereceğiniz e-posta bilgileriniz üçüncü kişi ve kurumlarla paylaşılmayacaktır. Yalnızca Natro ve grup şirketlerinden güncel içerik ve kampanyalar ile ilgili tarafınıza bilgilendirme mailleri gönderilebilecektir. Dilerseniz, bu e-postaları almamak için listeden çıkabilirsiniz.
 • Natro kampanya şartlarını gerekli gördüğü taktirde değiştirme hakkına sahiptir ve katılım gösteren tüm kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar.

Natro Blog
Türkiye - İstanbul Merkezli natro.com; 1999 yılından bu yana Alan adı servisleri, web Hosting, sunucu kiralama ve barındırma, Güvenlik çözümleri gibi ürünlerle uluslararası web hosting sektöründe hizmet vermektedir.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir