in

Ödüllü Hosting Testi

Web Hosting konusunda bilginizi test etmeye ne dersiniz? Test sonucunda indirim kuponları ve sürpriz ödüller sizleri bekliyor.

Web Hosting bilginizi aşağıdaki testi tamamlayarak sınayabilirsiniz. Belki de bu işin uzmanı sizsiniz?

Çekiliş Sonuçları 

Kazananların e-posta adresleri alttaki gibidir (kişisel bilgi güvenlikleri nedeniyle e-posta servis sağlayıcıları sansürlenmiştir);

Ödülünüzü teslim almak için, ilgili e-posta adresi üzerinden blog@natro.com adresine Natro Müşteri numaranızı e-posta ile göndermeniz yeterlidir.

sinanturel@****.com 
taylanbaylan@****.com
cenkyagci@*****.com
komecoglu.yavuz@*****.com
seyde.kuscu@*****.com
Ödül kazanan kullanıcılarımızı tebrik ediyor, yayınlanacak diğer testleri takip etmenizi öneriyoruz.

Web Hosting Testinde Verilecek Ödüller:

  • 5 Kişiye : Natro Hosting’ten 1 yıllık Sınırsız Hosting 
  • Tüm Katılımcılara : Verilen Doğru Yanıt Sayısı ile Orantılı Değişen Oranlarda İndirim Kuponları (Kuponların gönderimi, testin tamamlanmasını takiben 10 iş günü içerisinde sağlanacaktır.) (Kupon ile ilgili soru ve sorunlarınız için blog@natro.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.)
  • Tüm katılımcıların ilgili hediyeleri kazanabilmesi için, test sonunda Ad Soyad ve E-posta adresi bilgisinin doğru girilmesi gerekmektedir. İlgili indirim kuponları 15 gün geçerli olacaktır ve maksimum 3 yıllık yeni alımlarda indirim sağlamaktadır.

Katılım, Ödül Kazanma ve Teslimat Koşulları:

  • Ödüllü Reseller Hosting testine katılım 04.06.2018 – 15.07.2018 (23:59 TSİ) tarihleri arasında sağlanabilecektir.
  • Teste katılım süresi sona erdikten sonra kazananlar, 20.07.2018  tarihinde bu konu üzerinde açıklanacaktır.
  • Kazananlara hediyeleri 10 iş günü içerisinde teslim edilecektir.
  • Ödül kazanma hakkına sahip olmak için katılımcılar, test sonunda sonuç ekranına geçmeden önce Ad-Soyad ve E-posta bilgisi vermelidir, aksi halde ödül kazanma hakkında sahip olamazlar.
  • Test sonunda, çekilişe katılım için vereceğiniz e-posta bilgileriniz üçüncü kişi ve kurumlarla paylaşılmayacaktır. Yalnızca Natro ve grup şirketlerinden güncel içerik ve kampanyalar ile ilgili tarafınıza bilgilendirme mailleri gönderilebilecektir. Dilerseniz, bu e-postaları almamak için listeden çıkabilirsiniz.
  • Natro kampanya şartlarını gerekli gördüğü taktirde değiştirme hakkına sahiptir ve katılım gösteren tüm kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar.

2 Yorum Mevcut

Yorum Yazın
  1. Ağ ve güvenlik uzmanıyım. Güzel projelerim var. Tüm soruları eksiksiz hatasız cevapladım. Umarım sınırsız hosting ile Natro’dan o desteği alabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2018 yılında, WordPress İçin Ön Görülen 5 Gelişme

Domain Değeri Nasıl Öğrenilir? Domain Değerleme Aracı Nedir?