Natro Multi-Platform Cloud Hosting Teknolojisi


Multi-Platform Cloud Hosting, kullanımı kolay, dağınık yapıda planlanmış, ölçeklenebilir, farklı işletim sistemlerinin desteklediği farklı script dillerini en yüksek performansla çalıştırabilen, dizaynı bakımından dünyada tercih edilen en güncel ve yüksek performanslı web hosting platformudur.

Tüm roller bağımsız, genişleyebilir kaynaklar ve farklı lokasyonlar
cloudWindows Web sunucuları, Linux Web Sunucuları, E-posta sunucuları, veri tabanı sunucuları, dns sunucuları tümü ayrı ayrı kaynak havuzlarından beslenmektedir.
Sunucuların kaynak kullanımı bulutun içinde sürekli izlenmekte ve gerektiği anda otomatik olarak genişletilebilmektedir.
Yüksek kapasiteli load-balancer cihazları, yükü başarıyla sunucular arasında dağıtabilmektedir.
Her bir web sitesinin en yüksek performansla çalışabilmesi için kaynak havuzuna düzenli olarak yeni sunucu, işlemci, disk alanı ve hafıza kaynağı eklenmektedir.
Ayrıca benzersiz bir diğer özellik olan farklı lokasyonlar, web sitenizin tercih ettiğiniz başka bir veri merkezinde barındırılmasına imkan vermektedir.

Windows ya da Linux Fark etmez


Uygulamanızı barındırmak istediğiniz platformu, dağınık yapıda bulunan aktif web sunucuları arasından siz seçersiniz. Bu web sunucuları güncel Windows yada Linux sürümleri olabileceği gibi, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazır edilmiş daha önceki sürümlerde olabilir.  Ya da bugün Windows ortamında barındırdığınız web sitenizi yarın kendiniz Linux ortamına geçirebilirsiniz. Multi-Platform Cloud Hosting sisteminde hepsi mümkün.

Yüksek performanslı SAN disk kaynakları ve genişleyebilir Blade Server mimarisi


Cloud platformuna hizmet veren SAN disk üniteleri standart sunucu disklerinden farklı olarak yüksek kapasitede veri işleme (IO) yeteneğine sahiptirler. Standart sunucu diskleri xx/sn disk erişimi yapabilirken SAN ünitelerde bu miktar xx/sn 'ye kadar çıkabilmektedir. Ayrıca blade server mimarisi web sitenizin bulunduğu sunucunun kaynaklarını bir anda 8 core işlemciye, 64 GB hafızaya kadar çıkarabilmektedir. Ayrıca tam yedekli disk ve sunucu yapısı donanımsal arızalara karşı sistemin kesintisiz çalışmasına olanak vermektedir.

Natro Multi-Platform Cloud Hosting Teknolojisi ile sınırları siz belirleyin, şimdi performans zamanı!


Natro Blog
Türkiye - İstanbul Merkezli natro.com; 1999 yılından bu yana Alan adı servisleri, web Hosting, sunucu kiralama ve barındırma, Güvenlik çözümleri gibi ürünlerle uluslararası web hosting sektöründe hizmet vermektedir.

One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Çok başarılı bir hizmet, ben bu hizmeti kullanıyorum ve natro ile çalıştığım için çok mutluyum. istediğim zaman websitelerimde değişiklik yapıyorum bazen windows deniyorum bazen linux, ama en önemlisi herşey sınırsız. böyle bir hizmet başka hiçbir yerde yok. herkeze tavsiye ediyorum asla pişman olmazsınız.