in

Hosting Blog’a Ücretsiz Abone Ol, Çekilişe Katıl!

Hosting Blog, her geçen gün genişleyen yazar kadrosu, alanında uzman kişiler tarafından yayınlanan bilgilendirici ve eğitici makaleleri ile sektörün önde gelen blog sitesi olarak yayın hayatına devam ediyor.

Gündemden haberlerin yer aldığı, Hosting Dünyası, Sosyal Medya, Dijital Pazarlama ve Teknoloji kategorileri ile önemli bilgiler içeren makalelere yer veren, “Nasıl Yapılır” kategorisinde yer alan yazılar ile teknik konularda rehberiniz olacak içerikler sunan Hosting Blog, takipçilerine ücretsiz abone olarak, çekiliş ile 1 kişiye Kurumsal Pro Plan Hosting, 3 kişiye Kişisel Plan Hosting paketi veriyor!

abonelik-blog-e-bülten

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Hosting Blog’a ücretsiz abone olmak için sağ tarafta bulunan alandaki kutucuğa mail adresinizi yazarak “ÜCRETSİZ ABONE OL” butonuna tıklamanız yeterli. Sonrasında posta kutunuza gelecek onay linkine tıklamanız gerekmektedir.

Bu işlemler sonrasında hem eklenen yeni içerikler artık posta kutunuza gelecek hem de 1 yıllık ücretsiz hosting paketi kazanma şansı yakalayacaksınız.

Kampanya Katılım Koşulları;

 1. Kampanya 25.04.2016 tarihinde başlayıp 02.05.2016 saat 23:59’da sona erecektir.
 2. Çekiliş ile belirlenecek 1 kişiye Kurumsal Pro Plan Hosting, 3 Kişiye Kişisel Plan Hosting paketi verilecektir. 
 3. Kazanılan ödüller 1 yıllıktır.
 4. Katılımcıların çekiliş hakkı kazanabilmeleri için; blog.natro.com sayfasından bulunan e-bülten kaydı formuna e-posta adresleri ile kayıt yaptırmaları ve gelen onay linkine tıklamaları gerekmektedir. Onay linkine tıklamayan e-posta adresleri çekiliş hakkı kazanamaz.
 5. Kazananlar 03.05.2016 tarihinde gün içinde Natro Hosting resmi sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.
 6. Ödül kazanan katılımcılar ile e-bülten kaydı oluşturdukları e-posta adresleri üzerinden iletişime geçilecektir.
 7. Katılımcıların e-posta adreslerini yanlış ve eksik vermelerinden kaynaklanan gecikmelerden, yaşanacak aksaklıklardan natro.com sorumlu değildir.
 8. Ödül kazanan talihlilerin, 08.05.2016 saat 23:59’a kadar Natro.com ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Aksi halde kazanılan ödül/ödüller yedek talihlilere devredilecektir.
 9. Kazanılan ödüller devredilemez, başka bir ürün ile değiştirilemez ve paraya çevrilemez.
 10. Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.
 11. Katılımcı, sorumlulukların ihlalinden kaynaklanan veya meydana gelen ve/veya 3. kişiler tarafından öne sürülen veya sahiplenilen fikri mülkiyet hakları sebebiyle Natro yetkililerini, yöneticilerini, çalışanlarını ve temsilcilerini aşağıdakilerden korur ve sorumlu tutamaz.
 12. E-bülten kaydı için kullanılan e-posta adresleri; siyasi, felsefi veya dini propaganda amaçlı görüş ve bildiri içeremez, toplumun zararına olabilecek ya da genel ahlaka ve yasalara aykırı herhangi bir amaç güden etkinlik ve telkinlerde bulunulamaz.
 13. Yarışmaya katılan herkes yukarıda tanımlanan “Katılım Şartlarını” okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
 14. Hile yapan veya üzerinde hile yapıldığı tespit edilen e-posta adresleri diskalifiye olacaktır.

SEO’nun Girişimlere Etkisi

Hosting Festivali İstanbul’da Gerçekleştirildi