Facebook'tan Domain Sorgula !


Türkiye Hosting Sektöründe en fazla takipçiye sahip sosyal medya hesap yönetimini yapan Natro Web Hosting, gerçekleştirmiş olduğu projelere bir yenisini daha ekledi. Artık, Facebook'ta dolaşırken aklınıza gelen bir domaini sorgulamak için Facebook'tan çıkmadan, 

Natro Hosting sayfası üzerinde bulunan "Domain Sorgulama"uygulaması ile istediğiniz domaini anlık olarak sorgulayabilir, müsait olan domainlerin alımını kolayca yapabilirsiniz.

Kullanıcılarına her geçen gün farklı yenilikler sunan Natro Hosting, kolay anlaşılabilir ve kullanıcı dostu arayüzü ile Natro Hosting sisteminde bulunan tüm domainleri kolayca sorgulamanızı ve satın almanızı sağlamaktadır.

Domain sorgulamak ve satın almak için;

Natro Hosting Facebook sayfası üzerinde bulunan "Domain Sorgulama" uygulamasına tıklayın.

1

Açılan sayfada karşınıza domain sorgula ekranı çıkacaktır. Burada, istediğiniz her hangi bir domain için sorgulama yapın. Çıkan arama sonuçları, arama yaptığınız domainin uygun olup olmadığını ve diğer tavsiye domainleri sizlere listeleyecektir.

3

Çıkan sonuçlardan size uygun olan domaini seçerek devam seçeneğini tıklayın.

4

"Devam" seçeneğini tıkladıktan sonra sayfa sizi otomatik olarak Natro ödeme sayfasına yönlendirecek. Buradan üye girişi yaparak seçmiş olduğunuz domaini satın alabilirsiniz.

 


Natro Blog
Türkiye - İstanbul Merkezli natro.com; 1999 yılından bu yana Alan adı servisleri, web Hosting, sunucu kiralama ve barındırma, Güvenlik çözümleri gibi ürünlerle uluslararası web hosting sektöründe hizmet vermektedir.

One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir