E-Ticaret,  tüketicilerin zaman ve mesafe engelleri olmadan elektronik olarak mal ve hizmet alışverişi yapmalarına izin veren ve günümüzde oldukça yaygınlaşan bir sistemdir. 

E-Ticaret, ürün ya da hizmetlerinizi siteniz üzerinden müşterilerinize sunabileceğiniz ve sipariş alabileceğiniz yöntemdir. Natro E-Ticaret Hosting paketleri ile mobil uyumlu, sınırsız sayıda ürün eklenebilen, kolayca müşteri paneli üzerinden yönetilebilen online mağazanızı hemen oluşturabilirsiniz. Natro E-Ticaret Hosting paketlerinde, dünyada en çok tercih edilen e-ticaret altyapısı olan WordPress – WooCommerce kullanılmıştır.

WordPress WooCommerce ile, ürünlerinizi web sitenize kolayca tanımlayabilirsiniz. WordPress ile sorunsuz bir şekilde entegre olan WooCommerce, hem mağaza sahiplerine hem de geliştiricilere tam kontrol hakkı tanıyan dünyanın en beğenilen e-ticaret çözümüdür. WooCommerce ile tüm şekil ve boyutlardaki fiziksel ve dijital ürünleri satabilir, alışveriş yapanlara ürün varyasyonları, çoklu konfigürasyonlar ve anlık indirmeler sunabilir ve hatta Amazon gibi çevrim içi pazarlara ait ürünleri satabilirsiniz. WooCommerce’ın sunduğu kolay yönetilebilir altyapı ile ürün görsellerinizi, açıklamalarını ve satın alma tercihlerini kolayca güncelleyebilirsiniz. Siparişlerinizi ve stok durumunuzu takip edip, müşteri hesaplarınızı da tek bir ekran üzerinden yönetebilirsiniz.  Ayrıca ödeme kanalı, ön bellek düzenleme gibi temel ihtiyaçlar için gerekli olan eklentiler ve bazı e-ticaret temaları da paket aktivasyonu ile otomatik olarak yüklenmektedir.

Natro E-Ticaret Hosting Paketleri

Natro’dan satın alacağınız E-ticaret hosting paketlerinde ücretsiz olarak “Comodo Positive SSL” bulunmaktadır. SSL kurulumu ise; Natro tarafından yapılmaktadır.  Ayrıca, önemli bir diğer özellik ise; Wordpress – WooCommerce altyapısı ile çalışan e-ticaret sitenizde hazır ücretsiz temalar bulunacaktır. Bu temalar, siz paketinizi aktif ettiğinizde, otomatik olarak kurulu şekilde karşınıza gelmektedir ve dilediğiniz temayı seçmenize olanak sağlamaktadır.

İlginizi Çekebilir :  2018 yılında, WordPress İçin Ön Görülen 5 Gelişme
Anında Sanal POS Aktivasyonu 

Natro E-Ticaret Hosting paketlerinin sağladığı en önemli avantaj ise; ücretsiz ve anında kurulum sağlayan “İyzico Sanal Pos”dur.

iyzico, 2013 yılında kurulan, 300 binin üzerinde üye iş yerine ödeme sistemleri alanında hizmet sağlayan, tüketiciler için geliştirdiği ürünlerle online alışveriş dünyasında hızlı ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunan BDDK lisanslı bir teknoloji şirketidir. Sanal POS çözümü olan iyziPOS ile e-ticaret siteleri ister peşin ister taksitle ödeme almaya başlayabileceği gibi, aynı zamanda yabancı para birimleri ve alternatif ödeme yöntemleriyle de satış yapabilir. iyzico ile tüm bankaların  kredi kartlarından ister tek çekim ister taksitle ödemeleri anında kabul edebilirsiniz. iyzico hesabınız, otomatik olarak e-ticaret hosting paketinizle eşleştirdikten sonra, müşterilerinizden ödemelerinizi sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Natro e-ticaret hosting paketlerini tercih ettiğinizde, tüm bu avantajlardan yararlanmış olacaksınız.

Doğru E-Ticaret Hosting paketini seçmek neden önemlidir?

Doğru bir e-ticaret hosting paketi seçmek, hafife alınacak bir karar değildir. Müşterilerinize, iyi bir alışveriş deneyimi yaşatmak istiyorsanız, her türlü detaya önceden dikkat çekmeniz gerekmektedir. Müşterilerinizin kesintisiz bir alışveriş deneyimine sahip olmaları ve online mağazanızın popülerliğinin artması açısından doğru hosting paketine karar vermeniz gerekmektedir. Eğer müşteriniz web sitenizde iyi bir alışveriş deneyimi yaşarsa, web sitenizi daha sonrasında da ziyaret edecektir; hatta başkalarının da ziyaret etmesine olanak sağlayacaktır. Seçeceğiniz paketin, büyüyen ihtiyaçlarınızı da desteklemesi gerektiğini unutmamalısınız.

Natro e-ticaret paketlerini aşağıdaki görselde detaylı inceleyebilirsiniz.

 

Yazar

Türkiye - İstanbul Merkezli natro.com; 1999 yılından bu yana Alan adı servisleri, web Hosting, sunucu kiralama ve barındırma, Güvenlik çözümleri gibi ürünlerle uluslararası web hosting sektöründe hizmet vermektedir.

1 Yorum Mevcut

Yorum Yazın