Dinamik Fiyatlandırma Nedir ?


Alan Adı sektöründe yenilikçi çözümler üreten Natro Web Hosting ’i diğer Web Hosting firmalarından ayıran en önemli özellik her zaman müşteri isteklerine anında cevap vermeyi kendine birincil amaç edinmiş olmasıdır. Bu kapsamda müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda,  dünyanın en çok tercih edilen alan adları olan .Com , .Net  .Org ’u sizlere en uygun fiyata sunacak dinamik fiyatlandırma modelini hayata geçirdik.

Peki dinamik fiyatlandırma modeli nedir ?

Dinamik fiyatlandırma modeli ;  Natro müşterilerinin dünyanın en popüler alan adlarını en uygun fiyata almaları için geliştirilmiş bir fiyatlandırmadır. Bu fiyatlandırma sayesinde Natro müşterileri .Com .Net .Org alan adlarını Türkiye’nin en uygun fiyatı olan 8.45$’a kaydedebilecekler.

Üstelik toplamda 50. Alan adı kaydınızda ya da Natro’ya 20. Transferinizde Dünyanın en uygun fiyatına 8.19$’a alan adlarınızı kaydedebileceksiniz.

Süresiz devam edecek bu fiyatlandırma bir kampanya değildir.

Dinamik fiyatlandırmaya nasıl geçerim?

Dinamik fiyatlandırmaya geçiş yapmak için yapmanız gereken tek şey  .Com .Net .Org alan adlarınızı kaydetmektir. İlk alan adı kaydınız da ya da transferinizde otomatik olarak “8.45$”a alan adlarınızı kaydedeceksiniz. Toplamda 50. alan adı kaydınız da ya da Natro’ya 20. Transferinizde  .Com .Net .Org alan adları için “8.19$”a fiyatlandırılacaksınız.

*Kampanya koşullarının ve süresinin değişmesi yada kampanyanın iptali Çizgi Telekominikasyon A.Ş. insiyatifindedir.

Hemen Kaydetmek İçin Tıklayın


Natro Blog
Türkiye - İstanbul Merkezli natro.com; 1999 yılından bu yana Alan adı servisleri, web Hosting, sunucu kiralama ve barındırma, Güvenlik çözümleri gibi ürünlerle uluslararası web hosting sektöründe hizmet vermektedir.

One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir