in

2019’un En İyi Antivirüs Programları

2019 yılının en iyi antivirüs program listesi nedir? Merak edilen 2019’un en iyi antivirüs programları açıklanıyor.

İşte, en iyi programları…

Son Yılın En İyi Programları

Bilgisayarlarınızı ve cep telefonlarınızı korumak için her zaman daha iyisi oluşturulur. Hem yeni programların oluşturulması hem de var olan programların geliştirilmesi ile bilgisayar ve telefonların koruması sağlanır. 2019 yılı antivirüs paketleri, artık son dönemin en iyi programları ile teknolojik cihazların korunmasını hedefliyor. Bu sayede herhangi bir sorun yaşanmadan bilgisayar ve telefonların kullanılması da sağlanmış oluyor.

Siber tehditlerde her geçen gün artıyor. Bu artışa ayak uydurmak, en güçlü programlara yatırım yapmak ise saldırılarak karşı en iyi çözüm. Bunun için mutlaka en iyi adımı atmak gerekiyor. 2019 antivirüs program listesi sayesinde siz de hangi program ile savunmaya geçecek olduğunuzu belirleyebilirsiniz. Güvenle bilgisayarları kullanabileceksiniz.

Kaspersky Anti – Virüs

Temel güvenlik gereksinimleri için ideal olan programdır. Kötü amaçlı yazılımların engellenmesi, virüsleri sistemden kaldırma konusunda son derece başarılıdır. Bunu bilerek, en iyi şekilde hareket edebileceğiniz bu programı alabilirsiniz. Web filtreleme teknikleri ile çalışan bu program, URL’leri engelleme ve doğru motor tehditlerini algılama konusunda da son derece başarılıdır.

Bitdefender Antivirüs Plus 2019

2019 yılının pahalı olan virüs programları arasında olabilir. Ancak bakıldığında koruma ve başarı konusunda ilk sıradadır.. Premium güvenlik ürünlerinin her zaman zirvede olduğunu söyleyebiliriz. Kötü amaçlı sitelere erişimi engelleme, web sitelerinin filtrelenmesi, kredi kartı ve buna benzer bilgilerin korunması için son derece başarılı bir programdır. 2019 yılı en iyi antivirüs programı gibi aramalarınızın sonunda mutlaka Bitfender’e rastlayacaksınız.

Norton AntiVirus Basic

Bilgisayarınızın otomatik olarak korunmasını ister misiniz? Hem tek başına hem de otomatik olarak korunan bilgisayar sayesinde, en iyi kalitede kötü amaçlı bir yazılım avcısı olduğunu göstermektedir. Norton, ince ayarlar – çok sayıda seçenekler ile en iyi programı sizlere sunmaktadır. URL engelleme, dosya ihbar hizmeti, şüpheli yüklemeler ve sayısız kontrol seçeneği ile sizlere bilgisayarınızın güvende olmasını sağlayacak tüm tüyoları sunuyor.

Webroot SecureAnywhere AntiVirüs

Virüslerden korunma amaçlı üretilen, kurumu sadece birkaç saniyeyi alan programdır. Özelliklerden ödün verilmeden, fidye yazılımı gibi ekstraları da olan bu program ile bilgisayarınızın korunmasını sağlayacaksınız. Kimlik avı koruması, güvenlik duvarı, davranış izleme gibi bilgisayarınızın muhafaza edilmesini sağlayacak olan çok sayıda seçenek olduğunu bilmelisiniz.

Eset Nod32 Antivirüs

En bilinen ve tercih edilen virüs programı dendiğinde akla gelen Eset Nod32 oluyor. Dosya öğütücü, güvenlik duvarı, şifre yönetici gibi uzun özelliklerin olduğu bir programdır. Bakıldığında son derece güvenlik tarayıcısı yüksek olan bir program olduğu gözüküyor. 2019’un en iyi antivirüs programları arasında yerini alıyor. Seçim size bırakılıyor.

3 Yorum Mevcut

Yorum Yazın

3 Pings & Trackbacks

  1. Pingback:

  2. Pingback:

  3. Pingback:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google Asistan Nedir? Nasıl Kullanılır?

Google Asistan Nedir? Nasıl Kullanılır?

Hosts Dosyası Nerede Bulunur?

Hosts Dosyası Nerede Bulunur? Nasıl Değiştirilir?