• İnsan Kaynakları      Hosting Blog      natro.com Hakkında      İletişim      Siparişler
  • Müşteri Paneli Girişi
 • Natro, kalite politikası gereği, müşterilerinin en doğru bilgiye en hızlı şekilde ulaşmalarını ve yalnızca satışta değil satış sonrasındaki müşteri memnuniyetini de arttırmayı hedeflemektedir. Türkiye’de web hosting alanında lider konumda olan Natro, müşterilerinin “Web Tasarım” ihtiyaçlarına da cevap verebilmek adına, Natro politikalarına uygun web tasarım firmalarını listelemiştir.
 • Asd Tasarım Ltd.Şti. /İstanbul / 0 850 800 1 ASD

  Bir düşünün dünyanın "en güçlü markaları" neden "en çok reklam yapan" markalardır ya da eğer güçlü bir marka iseniz neden çok reklam yaparsınız! Bu aynı yumurta mı tavuktan yoksa tavuk mu yumurtadan olayına benzer.
  Eğer güçlü bir marka olmak istiyorsanız İnternette reklam şarttır!
  Eğer güçlü bir marka olmayı sürdürmek istiyorsanız yine İnternette reklam şarttır!
  İşte bu nedenle ben Alternatif Sıradışı Düşünceler'i 10 yıldır sizin için üretiyorum.
  Neler yaptığımı soracak olursanız; sizi markalaştırmak, kurumsallaştırmak, farklı kılmak, insanların sizi tanımasını sağlamak, havanıza hava katmak, size özgün çarpıcı fikirlerimi-tasarımlarımı
  hedef kitlenize ve sektörünüze en uygun pazarlama stratejileriyle ulaştırmak, harcadığınız paranın hakkını vererek rakiplerinizin size imrenerek bakmasını sağlamak, dikkatleri üzerinize çekmek, çok çalışmak, araştırmak, karıştırmak, tasarlamak ve uygulamak. Yaratıcılığımı sektördeki değişimleri doğru analiz edip, müşterilerimi yeniliklere yönlendirmek için kullanırım.
  Amacım; aklımı ve algılarımı dünyaya açık tutarak yenilikleri takip etmek, sadık müşteriler ve yeni müşteriler kazanmak, gelişen vizyonum sayesinde hizmet kalitemi arttırmak ve müşterilerime en doğru hizmeti sunmaktır.
  Size özel tasarladığım web siteleri ile daha çok tanınmanızı ve para kazanmanızı sağlıyorum.
  Çünkü reklam aslında sadece reklam değildir!
 • Studyo Crea /İstanbul / 0216 550 26 06

  Studyocrea olarak amacımız, sayısı milyarları bulan internet siteleri arasında, sizin web sitenizi bir adım olsun öne çıkarabilmek, firmanızın veya kişisel sitenizin ulaşmak istediğiniz hedefe mümkün olduğu kadar yakın olmasını sağlamaktır. Web Tasarım, Web Yazılım, E-ticaret, Google Adwords ve Kurumsal kimlik çalışmalarında müşterilerimize en profesyonel hizmet, uygun fiyat politikasıyla hizmet vermekteyiz.
 • WebMax Yazılım Çözümleri /İstanbul / 02122179298

  1 GÜNDE teslim yönetim panelli web sitelerini TRIBEND YAZILIM' IN 8 yıllık tecrübesini WebMax hazır paket yazılımlarının esnek yapısı ile birleştirerek müşterilerimize sunmaktayız. 1000' den fazla firmayı rakiplerinin önüne geçiren uygun bütçe ile sahip olabileceğiniz web sitesi paketlerimiz ile bugün tanışın
 • Kurgunet internet çözümleri /İstanbul / 02124527767

  Teknoloji sürekli değişiyor, tasarım trendleri değişiyor, müşteriler bile değişiyor. Buna rağmen, bizim iş hayatına bakış açımız asla değişmiyor. Biz hep yenilikçi, üretken, etkin ve müşterilerimize sadık kalmaya devam ediyoruz.
  KURGU İnternet Çözümleri, 2007 yılından beri İstanbul' dan yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerine dijital ajanslık hizmetleri vermektedir. Müşterilerimizle her zaman yakın, iç içe ve samimi ilişkiler içinde çalışmaktayız. İstedikleri zaman bize ulaşmaları ve anında destek almaları bize mutluluk vermektedir. Bu yaklaşımız, müşterilerimizin bizimle uzun soluklu ve güven içinde çalışmalarını getirmektedir.
  Çalışmalarımız sadece Türkiye Geneli ile sınırlanmış değildir. İnternet projelerimizi A.B.D., Kanada, Avrupa ve Ortadoğu’ da olan müşterilerimiz için de yürütebilmekteyiz.
  KURGU çatısı altında, müşterilerimizden aldığımız projeler başka firma veya kişilere ihale edilmemektedir. Tamamen ekibimiz tarafından ve kendi üretip geliştirdiğimiz yazılımlarımızı kullanarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

  KURGU İnternet Çözümleri; Her zaman genç, dinamik ve internet teknolojilerinde deneyimli bir ekibe sahiptir. Müşterilerimizden gelen tüm destek ve yardım talepleri anında çözüm bulmakta ya da en kısa süre içinde talepleri yerine getirilmektedir.


 • Mini Bilişim Hizmetleri /İzmir / 023246133 53

  Mini Bilişim, 2009 yılından itibaren kurumsal bilişim projeleri üzerine çalışan, yenilikçi, katma değeri yüksek ürün ve çözümlerini, kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerine sunmaktadır.

  Network altyapı kurulumundan, danışmanlık hizmetlerine, sistem entegrasyonundan özel projelere satış ve satış sonrası desteğe kadar geniş ürün ve çözüm yelpazesiyle, yeni teknolojileri yakından takip eden Mini Bilişim, kurumsal bilgi birikimi ile müşteri verimliliğini arttırıp, rekabet avantajlarını en üst seviyeye çıkarma ilkeleriyle fark yaratır.

  Mini Bilişim, marka bağımsız ürün temini, proje tasarımı, kurulum, bakım, destek, yönetim danışmanlığı, güvenlik hizmetlerini, uzman kadrolarıyla bütün bu çözümleri müşterilerine katma değer sağlayarak sunmaktadır.

  Mini Bilişim, bilgi işlem organizasyonel yapılanmasından, altyapı tasarım ve operasyonundan, isteğe bağlı özel uygulama geliştirilmesinden, Netsis ERP uygulamaları ile iş süreçlerinin iyileştirilmesi ve optimize edilmesine kadar çok çeşitli alanlarda proje yönetimi, danışmanlık, değişik platformlarda yapısal ve yapısal olmayan uygulama geliştirme, destek ve eğitim hizmetleri sağlamaktadır.

  Mini Bilişim, müşterilerine kurumsal internet hizmeti vererek sektörün önde gelen web tasarım firmaları arasında yerini almıştır. Mini Bilişim Web Hizmetleri Departmanı; web sitesi tasarımı, internet reklamcılığı, arama motoru optimizasyonu, kurumsal kimlik çalışmaları, grafik tasarımı hizmetlerini dinamik bir yapı halinde sunmaktadır. Mini Bilişim yeni nesil web tasarımı ve grafik çalışmalarının içinde var olup, tasarımlarında en yeni ve en iyi teknolojileri barındırmaktadır.

  Mini Bilişim profesyonel web tasarımları ile müşterilerinin internet ortamında bilinirliğini arttırarak, profesyonel kurumsal kimliklerini destekleyerek sanal ortamda da güçlü olmalarını sağlamayı kendisine ilke edinmiştir.
 • Mega Tasarım /Denizli / 0258 241 19 99

  1999 yılına dayanan web tasarım geçmişini, 2006 yılında kurumsal kimliğe taşıyan MEGA TASARIM, gelişen teknolojilerin takipçisi olarak kalite ve profesyonel çizgisinde ilerlemeye devam etmektedir.

  Mega Tasarım, profesyonel yaklaşımlarla web tasarımında aradığınız uzmanlığı ve teslimat sonrası süreçte güvenirliliği sunmaktadır. Kurumsal kimliğinizi en doğru şekilde yansıtacak tasarımların, günümüz teknolojisine uygun kodlama süreciyle birleştirilmesi, internet teknolojilerinde yer edinmiş bir web site sahibi olmanızı sağlayacaktır.

  Mega Tasarım "Paket Sistem" olarak bilinen web site çalışmaları yerine, her firma için talepleri karşılayacak "Firmaya Özel" tasarım ve kodlama hizmetini tercih etmektedir. Bu, her ne kadar tasarım süresini ve maliyetini artırsa da, genel tabloya bakıldığında firmanın uzun vadede ihtiyaçlarını karşılayacak uzman bir web sitesi sahibi olmasını sağladığı için daha akılcıdır.
 • Engin Tasarım /İstanbul / 0 212 482 97 57

  Engin Tasarım, web tasarımı konusundaki çalışmalarını 1998 yılından bugüne profesyonel olarak sürdüren bir ekibe sahip 'Web Teknolojileri' firmasıdır.

  Ana faaliyet konusu web sitesi hizmetleri olup, müşterilerinin talepleri doğrultusunda tanıtım ve reklam konusunda özel çözümler üretmektedir.

  Faaliyet alanlarımız arasında; web tasarımı ve yazılımları, içerik yönetim sistemleri ve hizmetleri, e-ticaret uygulamaları, arama motoru optimizasyonu, içerik güncelleme, yazılım geliştirme, takip, analiz ve raporlama, pazar araştırması, web stratejileri oluşturma, e-katalog, banner tasarımları, fotoğraf çekimi, google adwords gibi hizmetler yer almaktadır.
 • Bitek Yazılım Bilişim Hizmetleri /İstanbul / 0216 336 67 42

  Bitek Yazılım, 2006 yılında bilişim dünyasında firmalara kurumsal çözümler üretmek amacı ile yerini almıştır. Gelişen Teknolojileri yakından takip ederek her geçen gün kendisini güçlendirerek tüm müşterilerine profesyonelce hizmet vermektedir.

  Amacımız sizlere hizmet verirken, rastgele bir hizmet değil, sizlerin gereksinimlerinizi göz önünde bulundurarak ve ihtiyaçlarınızı analiz ederek hizmet vermektir. Gerçek bir Randımanın ancak bu şekilde alınabileceğinin inancındayız.
 • Kreatifajans.com /İstanbul / 02122303536

  Web tasarım, sosyal medya yönetimi ve arama motoru optimizasyonu konularında profesyonel anlamda uzun yıllardır hizmet veren ve ancak kazandırdığımız sürede kazanacağımıza inanan ve insan'a yapılan yatırımın en değerli yatırım olduğunu benimsemiş bir takımız.

  Uzun yıllardan bu yana edindiğimiz tecrübeyi değerli müşterilerimizle paylaşmayı ve başarının ardından gelen gülümsemeyi onların yüzlerinde görmeyi seviyor ve sadece bu amaçla çalışıyoruz. Başarının ayrıntıda gizli olduğunu biliyoruz ve başladığımız her işi kendi işimiz olarak görerek, tüm işlerimizde son derece titiz çalışarak hiç bir ayrıntıyı kaçırmamaya gayret gösteriyoruz.

  2005 yılından bu yana web tasarım, sosyal medya yönetimi ve arama motoru optimizasyonu konusunda edindiğimiz başarı hikayelerimizi yüz yüze yapacağımız görüşmelerde sizinle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

 • Nar Bilişim Teknolojileri /İstanbul / 0216 4597030

  Amacımız ülkemizdeki web sitelerinin web tasarım ve yazılım kalitesini arttırmak, kullanıcı dostu, işlevsel ve istikrarlı web tabanlı yazılımlar geliştirmektir.
  Nar Bilişim 1998 yılından bugüne sadece web teknolojileri alanında çalışmış uzman yöneticileri ile 2007 yılında kurulmuştur.
  Kurulduğu günden itibaren hizmet prensiplerinden taviz vermeyen firmamız sonuç odaklı çalışmaya özen gösteren, müşterilerine her zaman kaliteli çözümler sunan, daha çok müşteri referansı ile iş üreten ekip ruhuna sahiptir. Bünyesinde istikrarlı bir şekilde 1 işletme fakültesi, 3 mühendis, 1 matematikçi, ve 2 grafiker hizmet vermektedir.
  Nar bilişim bugüne kadar yüzlerce projenin başarı ile üstesinden gelmiştir. Halen yüzlerce firmanın web sitesinin destek ve iş geliştirme sorumluluğunu taşımaktadır.

 • Smg Ajans Hizmetleri /İstanbul / 0212 438 59 52

  Birikim ve tecrübelerimizi, sizlerin görsel yüzünüz olan web sitelerinize aktarıyoruz. Bu doğrultuda kişye özel veya kurumsal butik tasarımlar konusunda kendine güvenen profesyonel bir ekip ile hizmet vermekteyiz. Çalışmalarımıza sizlerin düşünce ve önerilerini katarak sizlere özgü web tasarımlarınızı oluşturmak istermisiniz. Çok uygun ve ekonomik bütçelerle en profesyonel hizmet ve desteği vermeye hazır.
  SMG AJANS olarak kısaca hizmetlerimiz
  • profesyonel web tasarım hizmetleri
  • profesyonel fotoğraf çekimi
  • Katalog - Banner tasarım
  • katalog - broşür matbaa baskı
  • Outdoor - indoor reklam banner produksiyon hizmetleri
  • Kurumsal Kimlik çalışmaları yapılmaktadır.
 • TT Turizm İnternet Hizmetleri ve Yazılım /İstanbul / 0212 855 72 10

  Firmamız Sektörel Web sitesi tasarım ve yazılımları üzerine uzmanlaşmış olup şu anda sektörlere özel hizmetler sunmaktadır. Maliyet fiyatlarını minimum seviyede tutarak tamamen müşteriye özelleştirilmiş kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Sektörlere özel hazırlanmış tasarımlarımızı müşterilerin isteklerine göre onlara göre özelleştirip hazırlıyoruz.
 • Web Ekonomik Internet Hizmetleri /ISTANBUL / 0850 885 01 91

  Web Ekonomik Dijital Medya
  İşinizi iyi yaptığınıza inanıyorsanız, küçük ama önemli bir sorununuz kaldı demektir. Sektörde ki yüzlerce firma arasından fark edilmek. Bu küçük ancak önemli soruna iletişim de algı yönetimi denir.
  Günümüzde dev firmalar televizyon reklamları ile ürünlerini psiko-drama kurgusu ile tanıtıyorlar. Yüksek maliyetli reklamlar orta ölçekli girişimciler için katlanılması zor maliyetler getirdiği için alternatif, etkili yöntemler devreye giriyor. Eğer yazıyı buraya kadar okuduysanız kendinize neden diğer yazıları aynı motivasyonla okumadığınızı sorun. Yanıtı bilimsel dayanakları olan iletişim dilinin inceliklerinde yatıyor.
  Web Ekonomik sanatsal tasarım konsepti ve yüksek işlevsel kapasiteli web siteleri hazırlayarak sizi sektörünüzde rekabet ettiğiniz firmalardan farklı kılıyor. Farklı olmak dikkat çekicidir! Devamında bu farklılığınızı pozitif algıya dönüştürecek konseptiniz (tasarım, metin, görsel) hazırsa, başarı sizin için şansınızın yaver gitmesi değil stratejik ve öngörülebilir bir plandır.
  2000’ li yılların başından bu güne değin farklı sektörlerden yüzlerce firma ile çalışan Web Ekonomik Dijital Medya ile tanıştığınızda hissedeceğiniz ilk üç duygu sırası ile dürüstlük, zeka ve yaratıcılık olacaktır.
  Web Ekonomik a’dan z’ye tüm dijital medya ihtiyaçlarınızda sizin yanınızda güvenilir iş ortağınızdır.

 • Heweso Bilgi Teknolojileri /Tekirdağ / 02826520999

  "Heweso Bilgi Teknolojileri ve Yönetim Sistemleri Ltd. Şti.; 1999 yılından başlayan bilgi birikiminin 2005 yılında Biz Live Solutions’un web markası olarak hayat bulmasıyla ortaya çıkmıştır. Heweso markasının ilk başlangıç günlerinden itibaren ana faaliyet dalı ve ana hedefi Web Çözümleri sayesinde müşterilerinin karlılığını arttırmak olarak olmuştur.

  Kısa bir süre içerisinde web çözümleri alanında bölgesinde lider duruma yükselen Heweso, ürün ve hizmetlerindeki kaliteyi her geçen gün arttırmıştır. Sektörel web yazılımları üreterek müşterilerinin daha sağlıklı sonuçlar ve yüksek kazançlar elde etmesini sağlamıştır. Heweso ürettiği kaliteli web yazılımlarını 2010 yılının başından itibaren bayiler aracılığı ile satarak bölgesinin dışına taşmıştır.

  Müşteri portföyü sürekli artan Heweso gelen yoğun bayilik talepleri sonucunda 2011 yılında Biz Live Solutions’tan ayrılarak ticari faaliyetlerini Heweso Bilgi Teknolojileri ve Yönetim Sistemleri Ltd. Şti. devam ettirme kararı almıştır.

  Heweso Bilgi Teknolojileri halen Sektörel web yazılımlarının bayilik kanalıyla satışını yapmaktadır, ayrıca E-Ticaret(Sanal Mağaza), Web Tasarım, Arama Motoru Optimizasyonu, İnteraktif CD & DVD, Web Sitesi Check-Up, Domain & Hosting alanlarında hizmet vermektedir."
 •