• Teknik Departmanlar

  İşinde iyi olduğun zaman sahip olduğun kaynaklar daha da artabilir. Natro'da teknik çalışmalarla birlikte ağ işlemleri işinin en iyisini ister. Dünya standartlarındaki veri merkezimizde, web geliştirme, güvenlik çalışmaları vb. eğitim ve destek alabilirsiniz.

  YETENEKLERİNİZİ GELİŞTİREBİLİRSİNİZ

  Natro yeni gelişen ve değişen teknolojileri bünyesine katmayı seviyor ve bizim teknik çalışmalarımız bu uzun maratona hemen başlıyor. Yeni platformları, dilleri ve fırsatları kucakladığınız zaman asla tek düzeliğin içinde olmadığınızı anlayacaksınız.

  Teknik Departmanlar içerisinde Network ve Sistem Destek, Yazılım Geliştirme, Server Destek ve Web Tasarım gibi birimler bulunmaktadır.

  Düşüncelerinizi Serbest Bırakın;

  ve bundan emin olmak için natro sizden,

  • Üstün teknoloji geliştirme araçları,

  • Çığır açabilecek program girişimleri,

  • Yeniliklere teşvik etmek için beyin fırtınaları,

  • Sunduğumuz hizmetlerin müşterilerimize sorunsuz olarak ulaştırılması,

  gibi konulardan sorumludurlar.


  Bu nedenle teknik departmanlarda görev alacak takım üyelerinin öngörülü, hızlı ve araştırmacı olması önemlidir.

  Network ve Sistem Destek Birimi;

  Deneyimli uzmanlarımız kurulum, bakım, onarım ve güvenlik gibi konularda şirket içinde ve müşterilerimize hizmet vermektedirler. Sorunların servis düzeyi anlaşmalarındaki zamanlamalara uygun çözümlenmesi, iyileştirmelerin tespiti ve gerekli düzenlemelerin yapılması çalışmalarını gerçekleştirmekte, tedarikçi, taşeron ve partnerlerle ilişkilerin yönetimini sağlamaktadır.

  Yazılım Geliştirme Birimi;

  Yazılım projelerinin analiz, tasarım, geliştirme, test ve uygulama süreçlerinin planlanması ve gerçekleştirilmesi, güncel teknolojilerin takibi, programlarda oluşabilecek sorun ve hataların çözümlenmesi, entegrasyon çalışmalarının koordinasyonu Yazılım Geliştirme Biriminin sorumluluğundadır.

  Server Destek Birimi;

  Deneyimli uzmanlarımız hizmet verdiğimiz müşteri sunucuları üzerinde, bakım, onarım, işletim sistemi yada kontrol panel problemleri, transfer, güvenlik, yedekleme, hukuki problemler gibi... Sunucu üzerinde yapılabilecek işlemlerden sorumludurlar.

  Web Tasarım Birimi;

  Hizmet verdiğimiz mevcut müşterilerimiz ve yeni müşterilerimiz için geliştirilecek web projelerinin tasarımlarının oluşturulması ve uygulanması süreci Web Tasarım Birimi sorumluluğunda yürütülmektedir.

 •