• Burada Olma Nedenleriniz
  Kurumların değerini çalışanların nitelikleri, performans düzeyleri, şirket içi ve dışı iletişimde sergiledikleri yaklaşımın belirlediğine dolayısıyla başarıya ulaşmada çalışan faktörünün birincil olduğuna inanıyoruz.

  LİDERLİK

  Türkiye'de alanında lider, sürekli değişim ve gelişim içerisinde olan, sunmuş olduğu ürün ve hizmetleriyle fark yaratan şirketimizde kariyerinize yol çizin.

  GELECEĞE YATIRIM

  Tüm çalışanlarımıza, özel bireysel emeklilik yaparak gelecek yıllarınıda garanti altına alıyor, onlar adına birikim yapıyoruz.

  NATRO AKADEMİ

  Tüm eğitim ve gelişim faaliyetlerimizi yürüttüğümüz, çalışanlarımızın iş ve kariyer hedeflerini destekleyecek şekilde katma değer yarattığımız platformumuzun adıdır.

  SAĞLIKLI OLALIM

  Anlaşmalı hastanemiz ile çalışanlarımızın kötü gününde de yanındayız, tıbbi muayenelerinizde işinizi kolaylaştırıyoruz.

  ETKİNLİKLER

  Ortak ilgi alanlarına sahip tüm çalışanlarımızın biraraya geldiği keyifli ve eğlenceli aktiviteler düzenliyoruz. Geziler, iletişim seminerleri, sanat etkinlikleri bunun yanında futbol, masa tenisi vb. alanlarda turnuvalar düzenleniyor.

  SAĞLIKLI BESLENELİM

  Şirketimiz tarafından verilen öğle yemekleri ile bizimle olduğunuz sürece asla sağlıklı yiyeceklerden uzak olmayacaksınız. Lokasyon olarak teras katımızda bulunan kafemizde birçok ihtiyacınızı karşılayabileceksiniz. Sıcak içecek makinaları ve yoğun iş temposuna aperatif saatleri ile keyifli molalar geçirereksiniz.

  DOĞUM GÜNÜ İZNİ

  Sektörde ilk olarak doğum günü iznini başlatan bir kurum olmanın haklı keyfini yaşayacaksınız.

  ÖDÜLLENDİRME

  Kurum değerlerimiz kapsamında şirket çalışanlarımızın görev tanımında belirtilen performanslarının dışında, fark edilir ve şirkete bir ivme kazandıran örnek tutum ve başarılı iş sonuçlarını anında ödüllendirilmesine imkan tanırız.

  RAHAT ÇALIŞMA ORTAMI

  Çalışanlarımıza ihtiyaçları doğrultusunda gerekli tüm donanımları sağlarız. Şirket binamızda rahat bir çalışma ortamı sağlamak amacıyla, cafe, dinlenme ve konaklama alanları vb. olanaklar sunuyoruz.

  BEYİN FIRTINASI SAATLERİ

  Haftanın belli günlerinde fikirlerin tartışıldığı oturumlarda önerilerinizi geliştirebilecek ve bilginize bilgi katabileceksiniz.

  NATRO'DA SENİN YERİN NERESİ?

  Yenilikçi, müşteri odaklı, günden güne büyüyen ve sektöründe lider olan şirketimizde kariyerinize başlamak ve ilerlemek size bağlı...

 •